E Martë, 11.12.2019, 04:46am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
 
Arkivi » SHQIPTARËT
 
Nga Data:   Deri në Datën:    

51. 

Thaçi: së shpejti marrëdhënie diplomatike me Maqedoninë

(12.22.2008, 01:26pm)
52. 

DO TË KEMI HIDROCENTRALE EDHE MBI DEVOLL (12.22.2008, 10:57am)

53. Të paudhët kundër rrugës Durrës-Prishtine (12.22.2008, 10:42am)
54. 

Presidenti Topi propozon shkrimtarin e shquar shqiptar Ismail Kadare për çmimin Nobel në letërsi për vitin 2009 (12.21.2008, 05:07pm)

55. 

Bastisje dhe 20 shqiptarë të arrestuar në Maqedoni

(12.20.2008, 04:44pm)
56. 

Sejdiu dekretoi Selimin komandant të FSK-së

(12.20.2008, 01:09pm)
57. 

BLLOKOHET RRUGA KOMBËTARE NË HYRJE TË VLORËS TEK URA E MIFOLIT

(12.20.2008, 12:49pm)
58. 

Tirana ende nuk sqaron rrethanat e rrahjes së gazetarit

 

(12.20.2008, 12:45pm)
59. 

U shënua 14 vjetori i themelimit të Universitetit të Tetovës< (12.19.2008, 03:34pm)

60. 

Vjos (12.18.2008, 05:13pm)

61. 

Edhe OSBE kërkon shtyrjen e Ligjit të Spiunëve

(12.17.2008, 06:41pm)
62. 

Haga 5 muaj burg për Haraqinë (12.17.2008, 06:27pm)

63. Kosovë ndryshimi i balancës së përgjegjësive (12.17.2008, 09:37am)
64. 

Veriu integrohet kur do të shuhen strukturat (12.16.2008, 05:37pm)

65. 

Qeveria e SHBA: Ligji për dosjet, të përfshihen ekspertë ndërkombëtarë

(12.16.2008, 02:48pm)
66. 

SAIMIR PIRGU, TENORI I RI SHQIPTAR ME FAMË BOTËRORE MERR PJESË MË 1 JANAR 2009 NË KONCERTIN E OPERAS TË ZÜRICH-UT (12.16.2008, 11:27am)

67. 

Shqiptarët pro ndryshimit të emrit të Maqedonisë

(12.15.2008, 07:00pm)
68. 

Ligji i Dosjeve< (12.14.2008, 05:06pm)

69. 

13 dhjetori i studentëve dhe i popullit të Shkodrës dha shembullin e revolucionit të mirëfilltë

(12.14.2008, 10:36am)
70. 

Borë në Veri të Shqipërisë ku rëndohet qarkullimi në disa akse 

(12.13.2008, 03:52pm)
71. 

Pakoja e Ahtisaarit mund të shqyrtohet (!)< (12.13.2008, 02:41pm)

72. 

Durrësi përmbytet nga shirat

(12.13.2008, 10:55am)
73. 

18 vjetori i p (12.12.2008, 10:27pm)Faqe 2/2: « 1 2

 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2019  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

 
VOAL
[Shko lart]