E Martë, 12.10.2019, 07:30pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
 
Arkivi » HOLLYWOOD
 
Zak Efron dhe Vanes Haxhens çifti më i adhuruar
E Mërkurë, 12.17.2008, 06:48pm (GMT+1)

17 Dhjetor - Websajti “FoxNews.com” ka zgjedhur yjet e serialit “High School Musical” Zac Efron dhe Vanessa Hudgens si “Çifti më i adhuruar 2008”. Një nga botuesit e websajtit shkruan: “Ata u katapultuan nga filmat e vegjël televizivë në majat e arteve kinematografike dhe gjatë vitit 2008 në mbarë botën. Dhe të dy kanë dhëmbë të përkryer.” Në vend të dytë janë Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Ata janë shpërblyer për përkushtimin e tyre në bamirësitë ndaj njerëzve dhe për lindjen e binjakëve Knox dhe Vivienne. Në vend të tretë janë Halle Berry dhe Gabriel Aubry, vijuar nga Gwen Stefani e Gavin Rossdale. Në vend të pestë janë Liev Schreiber dhe Naomi Watts, të cilët fundjavën e kaluar sollën në jetë të voglin Samuel. Më tej, ndër të tjerë, vazhdojnë Jake Gyllenhaal dhe Reese Witherspoon, Carla Bruni dhe Nicolas Sarkozy (këta në vendin e tetë); Beyonce Knowles dhe Jay-Z; Justin Timberlake dhe Jessica Biel. (Voal-online)
Rating (Votes: )   
      Printo


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2019  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]