E Martë, 10.15.2019, 07:03am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
 
Arkivi » HOLLYWOOD
 
Xhinifer Guduin dëshiron t'i mbajë të fshehta SMS-et
E Djelë, 02.08.2009, 10:56am (GMT+1)

Voal-online – Aktorja e filmit të situatave komike „Asgjë nuk është e thjeshtë me ty“, e cila ndodhet me xhirime në Gjermani, e bombardon të dashurin e saj papushim me lajme dhe fotografi tunduese të saj

Ajo ua ka shpjeguar gazetarëve: „Unë mendoj se SMS-et janë një mjet fanastik për të filluar një bisedë. Unë nuk dua të shpalosem më tej, por mund t’ju them se i dërgoj të dashurit tim me shumë kënaqësi lajme-flirte, deri në 20 të tilla në ditë. Por kjo nuk e zëvendëson kurrsesi komunikimin gojor.“

Lidhur me fotolajmet ajo iu është përgjigjur kështu gazetarëve: „Fotot janë të ëmbëla dhe të lezetshme. Ato janë autoportrete. A më kuptoni?“
Aktorja yll 30 vjeçare e Hollivudit gjithsesi ka kujdes që të mos jetë aspak vulgare në shkëmbimet e SMS-ve qoftë me fjalë, qoftë me foto.

Goodwin nënvizon: „Unë kam provuar edhe me të tilla, por kam arritur shpejt në përfundimin se SMS-et sensuale nuk do të kishin kuptim. Të dashurit nuk mund t’ia kenë ngenë partnerit apo partneres për gjëra të tilla. Ndoshta këtë përfundim e kam nxjerrë thjeshtë nga marrëdhëniet me partnerin tim. Dhe mendoj se SMS-et duhet të jenë një fshehtësi e plotë midis meje dhe atij. Këtij parimi i përmbahem unë, por të tjerëve nuk iu vë faj për parimet e tyre në këtë drejtim.”Rating (Votes: )   
      Printo


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2019  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

 
VOAL
[Shko lart]