E Shtunë, 01.16.2021, 09:14am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
 
ZVICËR - BESNIK EMINI NGA TUPALLA E MEDVEGJËS DIPLOMON SI EKSPERT FEDERAL I PRODHIMIT

E Djelë, 01.18.2015, 11:19am (GMT+1)Voal-online.ch - Në faqen e saj në facebook Medvegja Redaksia njofton se Besnik EMINI nga fshati Tupallë komuna Medvegjë që jeton ne Zvicër ka diplomuar me sukses si Ekspert Federal i Prodhimit, një profesion mjaft i vështirë dhe shumë i kërkuar në industrinë e vendeve të zhvilluara si Zvicra.

"Besniku është djali i veprimtarit Selim Mehmet EMINI i familjes të njohur dhe respektuar nga Tupalla. Medvegja REDAKSIA i uron shendet si dhe suksese ne të ardhmen familjes EMINI," përmbyllet njoftimi.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
VLONJATJA KANDIDATE PËR PARLAMENTIN GREK - JAM ZËRI I SHQIPTARËVE (01.18.2015)
KRISHTLINDJET ORTODOKSE NË ARGJENTINË U KREMTUAN ME FLAMURIN SHQIPTAR (01.12.2015)
Mbresa nga klinika e AachenitDR DANIELA KROY - ENGJËLL I MIRËSISË DHE HUMANIZMITNga AGIM GASHI (01.09.2015)
ARBEN BAJRAKTARAJ NOMINOHET PËR AKTORIN MË TË MIRË NË FESTIVALIN AMERIKAN (01.07.2015)
SHQIPTARËT 300 VJET NË UKRAINË, SA PAK DIMË PËR TA! (01.05.2015)
PJETËR MALOTA - KARATEISTI SHQIPTAR I HOLLYWOODIT (01.02.2015)
SI I PRESIM FESTAT E FUNDVITIT NË GJERMANI!Fotoreportazh nga ASLLAN DIBRANI (12.31.2014)
HISTORI SUKSESI E NJË FAMILJEJE SHQIPTARE NË SHBA (12.28.2014)
SHQIPTARËT FESTUAN JUBILEUN E 25 VJETORIT TË MOTRAVE FRANCESKANE DHE KRISHTLINDJET NË GOPINGEN TË GJERMANISËFotoreportazh nga ASLLAN DIBRANI (12.22.2014)
GJERMANI - NËNSHTETËSI E DYFISHTË ME KRITERE (12.21.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Janar 2021  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]