VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

ZVICËR - BESNIK EMINI NGA TUPALLA E MEDVEGJËS DIPLOMON SI EKSPERT FEDERAL I PRODHIMIT

E Djelë, 01.18.2015, 11:19am (GMT1)Voal-online.ch - Në faqen e saj në facebook Medvegja Redaksia njofton se Besnik EMINI nga fshati Tupallë komuna Medvegjë që jeton ne Zvicër ka diplomuar me sukses si Ekspert Federal i Prodhimit, një profesion mjaft i vështirë dhe shumë i kërkuar në industrinë e vendeve të zhvilluara si Zvicra.

"Besniku është djali i veprimtarit Selim Mehmet EMINI i familjes të njohur dhe respektuar nga Tupalla. Medvegja REDAKSIA i uron shendet si dhe suksese ne të ardhmen familjes EMINI," përmbyllet njoftimi.

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.