E Enjte, 09.24.2020, 06:46am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË

E Enjte, 05.22.2014, 07:55pm (GMT+1)Nuk ka javë që në Britaninë e Bashkuar të mos flitet për një shtatzëni te Kate Middleton.

Që pas lindjes së princit George nuk pushojnë zërat, që e donin sërish Dukeshën e Cambridge shtatzënë. Këtë herë ajo që ka publikuar sërish një lajm të tillë është Ok Magazine që në kopertinën e saj vë foto me barkun dyshues dhe citon një burim të brendshëm në Pallat.  

Ndoshta është faji i fustanit që fryhet pak më shumë ose ndoshta Kate është shëndoshur, shkaku që prej javësh mediat flasim për një shtatzëni të mundshme të bashkëshortes së princit William.

Tani s’na mbetet tjetër vetëm të shohim Middleton në evenimentet e tjera mondane për të kuptuar që thashethemet janë ose jo të vërteta.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014)
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ (04.28.2014)
TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON (04.20.2014)
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË? (04.07.2014)
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH (04.03.2014)
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT (03.28.2014)
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014)
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014)
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]