E Hënë, 09.21.2020, 09:34pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT

E Shtunë, 05.24.2014, 08:31am (GMT+1)Këngëtarja shumë e njohur shqiptare, Rita Ora ka pranuar se ajo e ka pasur të vështirë që t'i shprehë ndjenjat e dashurisë në këngën “I will Never Let You Down” të cilën e ka bërë bashkë me Calvin Harris.

Pop ylli ka refuzuar që të bëjë duet me superyllin birtanik që është producent, për shkak se nuk ka dashur që të ndihet keq kur shkruan dhe shpreh ndjenja për të nëpër këngë.

“Unë mendoj se është ide e keqe. Unë nuk e di se çfarë do të ndodhte. Unë nuk dua të mendoj për atë që mund të thonë mediat. Por ne e shkruam atë këngë dhe ndodhi natyrshëm”.

“Kishte një moment kur e kam ditur se do të jetë keq, dhe do të ndihesha keq. T'i shpreh ndjenjat e mia, para Calvin në një këngë është një ide e keqe për mua. Ndihem e emocionuar”, është shprehur Rita.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014)
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ (04.28.2014)
TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON (04.20.2014)
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË? (04.07.2014)
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH (04.03.2014)
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT (03.28.2014)
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014)
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]