E Mërkurë, 12.02.2020, 03:43am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË

E Mërkurë, 05.28.2014, 08:07am (GMT+1)


Sipas një shkrimi në revistën Star, artistja e njohur Julia Roberts ndahet nga bashkëshorti pas 12 vjet martese. Burimi i paidentifikuar ka thënë se martesa e çiftit të famshëm është në krizë prej një kohë dhe se çifti me siguri do të do të ndahet.

Revista Star pohon se artistja po ndahet dhe beteja gjyqësore do të kushtojë 225 milionë dollarë.

Shkak për ndarje është gjoja frika e Julias se bashkëshorti me të cilin është në martesë qe 12 vjet, po e tradhton. Artistja, thënë të drejtën, gjithmonë kishte dyshime sepse bashkëshorti i saj ka qenë i martuar kur e kishin nisur romancën.

Burim i ka thënë revistës e artistja çdo ditë e kontrollon telefonin e tij mobil e zëra për krizën e martesës së tyre kanë filluar kur Julia filloi të paraqitet e vetme nëpër ceremoni të ndryshme.
Julia dhe Daniel kanë tre fëmijë.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014)
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ (04.28.2014)
TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON (04.20.2014)
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË? (04.07.2014)
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH (04.03.2014)
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT (03.28.2014)
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

 
VOAL
[Shko lart]