E Mërkurë, 09.23.2020, 02:12pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT

E Enjte, 06.05.2014, 04:36pm (GMT+1)Katie Price i ka quajtur të padrejta postimet në Twitter rreth saj, që e meriton të tradhtohet nga burri i saj. “Shumë persona më kanë mbështetur, që e çmoj” thotë ajo. Më kanë ardhur shumë letra nga persona të ndryshëm,që kanë qenë në situata të ngjashme dhe më ka ndihmuar shumë.

“Më akuzojnë me fjalë të ndryshme, që kinse e meritoj të më tradhtojnë, por ata thjesht nuk e dinë të vërtetën se çfarë ka ndodhur”, thotë Katie Price për DigitalSpy.

“Gazetarët gjatë gjithë kohës janë para shtëpisë sime”, thotë ajo. “Unë dua thjesht të më respektojnë për situatën që jam duke e përjetuar
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014)
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014)
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ (04.28.2014)
TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON (04.20.2014)
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË? (04.07.2014)
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH (04.03.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]