VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT

E Djelë, 06.22.2014, 08:45am (GMT1)Këngëtarja latino-amerikane Jennifer Lopez ka marrë pjesë në emisionin e Andy Coen “Watch What Happens LIVE” dhe aty ka folur për ish-bashkëshortin e saj Ben Affleck, si dhe për konfliktin për Mariah Carey.

Udhëheqësi e pyeti J-Lon nëse ka qenë përgjegjëse për transformimin e Affleckut në veshje gjatë lidhjes së tyre.

“Po, i sugjeroja kohë pas kohe se çfarë duhet të vishte sepse ai është yll filmi. Po ashtu ia kam propozuar si duhet t’i rregullonte flokët dhe kur e cilat rrobat duhet t’i veshte”, ka thenë J-Lo.

Pastaj ka pasuar pyetja e Coenit se cilët meshkuj janë më të mirë në shtrat - këngëtarët, valltarët apo artistët.

“Sipas përvojës sime së kufizuar do të thosha se ata janë burrat që kanë lidhje me muzikën. Pra edhe këngëtarët e edhe valltarët”, ka thënë këngëtarja.

J-Lo poashtu ka konfirmuar ndarjen e vet me valltarin Casper Smart duke thënë se kanë mbetur miq të mirë.

Diva ka folur edhe për marrëdhëniet e kontestaura me Mariah Carey për të cilat kanë shkruar mediat.

“Nuk kam asgjë kundër Mariah. Kam ndëgjuar të ketë folur gjëra të këqija për mua por në të vërtetë kurrë nuk jemi njohur, prandaj besoj se në këto fjalë ka pasur vetëm shpifje. Kam dëshirë të njihemi, pasi e konsideroj shumë të talentuar dhe pasi kam qenë fanse e saj e madhe”, ka përfunduar J-Lo.kd
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.