VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN

E Hënë, 06.23.2014, 06:31pm (GMT1)Një skenë xhelozie e Kate Moss, e cila ka pasur një diskutim të fortë me Lindsay Lohan gjatë një takimi në një night club në Londër.

Sipas asaj që raportojnë mediat angleze top-modeles si ka pëlqyer aspak që Lohan ka diskutuar me bashkëshortin e saj, kitaristin e The Kills, Jamie Hince. Të dy duket se kanë punuar për një projekt muzikor vitin e kaluar.

Kate duket se është bezdisur shumë nga fakti që Lindsay vazhdonte të kishte kontakte me Jamie, raporton tabloidi ‘The Sun’.

Ajo se ka pritur aspak mirë mbërritjen e Lohan në Mbretërinë e Bashkuar dhe takimi mes tyre në një lokal londinez ka bërë të ndizen gjakrat.

Lohan ndodhet në Londër për të debutuar në teatër me ‘Speed The Plow’, por kryeqyteti britanik duket shumë i vogël për dy mbretëreshat dhe pritej që Moss të kishte këtë reagim.bw
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.