VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË

E Hënë, 09.22.2014, 02:33pm (GMT1)
Voal-online - Ashton Kutcher e Mila Kunis presin me zemër në dorë ardhjen e vajzës së tyre në jetë dhe, si të gjithë prindërit, janë plot me ankth e padurim.

"Ashton është shumë i emocionuar," tha një burim për PEOPLE. "Ata shpresojnë se foshnja vjen në jetë këtë javë, sepse ai është me pushime (nga komedia Two and a Half Men).
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.