VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR

E Hënë, 01.26.2015, 01:27pm (GMT1)

  
Këngëtarja seksi Rihanna nuk e fsheh mrekullimin e vet me partnerin e saj të ri, artistin e famshëm Leonardo Dicaprio.

Kimia ndërmjet tyre është shumë e madhe. Rihannës i pëlqen qëndrimi që Leo ka ndaj jetës, ndërsa qëndrimi relaksues i tij është shumë seksi për të.

Ajo ka thënë se ai është dashnori më i mirë që e ka pasur, ka zbuluar burimi i afërt me “Star magazine”, përcjell Koha.net

Gazeta pohon se te këngëtarja i ka pëlqyer artistit pasi ajo është shumë seksi, e mençur dhe nga pak “e trentë”.

Rihanna dhe Leonardo janë takuar kohë më parë në një mbrëmje në vilën Playboy dhe të gjithë i hetuan se ata “po zienin diçka”.
E kjo aferë dashurie po zgjat tash e disa vjet.

Leonardo e kishte vërejtur këngëtaren në vitin 2009 në një klub në Los Angeles.

Nga viti 2011 ata filluan të dalin bashkërisht nëpër mbrëmje.kd

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.