VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

IRINA SHAYKU NË LIDHJE ME BRADLEY COOPERIN

E Enjte, 05.07.2015, 10:57am (GMT1)

  
Aktori Bradley Cooper dhe supermodelistja Irina Shayk janë fotografuar duke u puthur në qytetin e New Yorkut, duke zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Dyshja, që besohej se janë beqarë, kanë befasuar të gjithë kur janë “zënë” duke u puthur, raporton Daily Mail.

Aktori Cooper së fundmi është ndarë nga modelistja Suki Waterhouse, por ka zëvendësuar atë me rusen e bukur Shayk.

Shayk në anën tjetër është ndarë nga ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo. kd
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.