E Martë, 02.25.2020, 01:06pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Suri Cruise me taka

E Martë, 09.22.2009, 02:54pm (GMT+1)Voal-online - E keni parë të bijën e Ton Cruise dhe Katie Holms, Surin e vogël 3 vjeçe, që posa i ka mbushur, duke shëtitur me mamin e vet, në duar mban një lepurush dhe një elefant të vogël, flokët i kam bi sy, ka të veshur një fund ala cigane dhe pozon gjithë përkëdhelje përpara kamerave të aparateve fotografikë. Suri Cruise është bijë arti, me të dy prindërit artisë dhe yje Hollivudi, çka do të thotë që edhe ajo mund të bëhet shpejt një yll i tillë. Dhe të dhënat i ka, padyshim. Shiheni këto fotografi të botuar sot në mediat amerikane, të cilat janë fiksuar tek këpucët e Surit të vogël, që janë këpucë me taka, të një zonjushe aq të llastuar.


www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Xhudi Denç, Queen Dench (09.20.2009)
Duke ndjekur Julia Robertsin në Napoli (09.15.2009)
Bijonse ndan gëzimin me Tejlor Suiftin (09.14.2009)
Hidhet në treg koleksioni me këngët e përpunuara të Bitëllsave (09.14.2009)
Uitni Hjuston në krye të klasifikimeve botërore (09.12.2009)
Intervista e parë e Xhenet Xheksonit pas vdekjes së Majkëllit (09.10.2009)
"The Inglorious Bastards" ndër filmat më të mirë të Tarantinos (09.07.2009)
Vëllezërit e motrat "shëmtakë" të hollivudianëve (09.04.2009)
Keit Blanshet plagoset në skenë (09.03.2009)
Xhina Davis diva më universale e Hollivudit (09.03.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shkurt 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
 

 
VOAL
[Shko lart]