E Hënë, 11.30.2020, 08:42am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
SULMOHET FIZIKISHT AKTORI BRAD PITT

E Enjte, 05.29.2014, 02:25pm (GMT+1)


Aktori Brad Pitt është goditur në fytyrë teksa po nënshkruante autografe në premierën e një filmi në Hollywood.

Pitt është goditur teksa ishte nën shoqërinë e partneres së tij aktores Angelina Jolie.

Pitt ishte në premierën e filmit “Maleficent” më 28 maj kur sipas policisë, një person i identifikuar si Vitaliy Sedjuk, e ka kaluar një rrethojë dhe e ka goditur atë.

Aktori Pitt nuk ka marrë lëndime të rënda.

Sedyuk u arrestua menjëherë nga policia dhe tashmë është në mbajtje.

Ai është duke u mbajtur derisa ta bëjë pagesën prej 20 mijë dollarësh për tu liruar me kusht.

Sedyuk, 25 vjeçar, është një gazetar televiziv ukrainas i cili shpesh ka qenë pjesëmarrës në festimet në tepihun e kuq.

Më parë, Sedyuk e kishte përqafuar aktorin Leonardo Di Caprio, e kishte sulmuar skenën kur këngëtarja Adele ishte shpërblyer me çmimin Grammy dhe e kishte marrë një shuplakë nga Will Smith pasi që e kishte puthur atë gjatë një premiere në Moskë.rel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
'PALMËN E ARTË' E FITON REGJISORI TURK NURI BILGE CEYLAN (05.25.2014)
18 FILMAT NË KONKURIM PËR PALMËN E ARTË 2014 (05.23.2014)
NJË MILION DOLLARË PËR UDHËTIMIN NË HAPËSIRË ME DICAPRION (05.23.2014)
PAUL MCCARTNEY E ANULON TURNEUN NË AZI (05.22.2014)
KATE WINSLET - TRE FËMIJËT NUK MË MUNGOJNË, KOHA PËR KARRIERË (05.20.2014)
HOLLIVUDI NDIHMON MUZETË (05.17.2014)
KIM KARDASHIAN DHE KANYE WEST DO TË MARTOHEN NË FIRENCE (05.17.2014)
STARTOI FESTIVALI I FILMIT NË KANË (05.14.2014)
ARTI DHE KOMERCI NË FESTIVALIN E KANËS (05.13.2014)
KËNGËT MË TË PREFERUARA NË SHBA (05.11.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2020  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 

 
VOAL
[Shko lart]