E Hënë, 11.30.2020, 08:17am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
YouTube - DY MILIARDË SHIKIME PËR 'GANGHAM STYLE'

E Shtunë, 05.31.2014, 01:06pm (GMT+1)Këngëtari Psy duke i vallëzuar disa hapa "Gangnam Style" me sekretarin e përgjithshëm të OKB-së Ban Ki-moon më 23 tetor 2012


“Gangnam Style” – një këngë befasuese e yllit muzikor Psy nga Koreja Jugore - ka arritur një rekord të ri në Internet duke u bërë videoja e parë në YouTube, me më tepër se 2 miliardë shikime.
 
Kjo video, që ishte publikuar në Internet më 15 korrik të vitit  2012, sot në mëngjes ka arritur më tepër se 2 miliardë shikime.
 
Asnjë video tjetër nuk i afrohet “Gangnam Style”, në listën e videove më të shikuara në listën e YouTube.
 
Ylli muzikor, Justin Biber, me videon e tij me këngën “Baby”, që ishte praqitur në YouTube në shkurt të vitit 2010, radhitet në vendin e dytë me pak më tepër se një miliard shikime.rel
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
SULMOHET FIZIKISHT AKTORI BRAD PITT (05.29.2014)
'PALMËN E ARTË' E FITON REGJISORI TURK NURI BILGE CEYLAN (05.25.2014)
18 FILMAT NË KONKURIM PËR PALMËN E ARTË 2014 (05.23.2014)
NJË MILION DOLLARË PËR UDHËTIMIN NË HAPËSIRË ME DICAPRION (05.23.2014)
PAUL MCCARTNEY E ANULON TURNEUN NË AZI (05.22.2014)
KATE WINSLET - TRE FËMIJËT NUK MË MUNGOJNË, KOHA PËR KARRIERË (05.20.2014)
HOLLIVUDI NDIHMON MUZETË (05.17.2014)
KIM KARDASHIAN DHE KANYE WEST DO TË MARTOHEN NË FIRENCE (05.17.2014)
STARTOI FESTIVALI I FILMIT NË KANË (05.14.2014)
ARTI DHE KOMERCI NË FESTIVALIN E KANËS (05.13.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2020  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 

 
VOAL
[Shko lart]