E Premte, 10.30.2020, 03:03am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
ANGELINA JOLIE KËSHILLON TË DHUNUARAT - MOS U FSHIHNI

E Mërkurë, 06.11.2014, 09:28am (GMT+1)Aktorja e famshme e hapi samitin kundër dhunimeve seksuale, që ndodhin në zonat e luftës.

Jolie thotë se nuk duhet t’iu vijë turp. Ata që duhet të turpërohen janë agresorët dhe shton se ky mesazh duhet të shpërndahet në të gjithë botën.
Aktorja merr pjesë në samitin “The global Summit to End Sexual Violence in Conflict” së bashku me sekretarin britanik të Jashtëm, William Hague, në Londër.
Është ngjarja më e madhe e organizuar ndonjëherë e këtij lloji, në të cilën marrin pjesë më shumë se 140 shtete.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
AKTORI TRACY MORGAN ËSHTË RËNDË PAS AKSIDENTITKamioni përplasi limuzinën ku ai po udhëtonte (06.08.2014)
GoT - SERIA MË POPULLORE NË HISTORINË E HBO (06.06.2014)
'MALEFICIENT' NË KRYE TË FILMAVE MË TË SHIKUAR (06.02.2014)
SHPËTIMI I IMAZHEVE DIGITALE TË ANDY WARHOL (06.01.2014)
YouTube - DY MILIARDË SHIKIME PËR 'GANGHAM STYLE' (05.31.2014)
SULMOHET FIZIKISHT AKTORI BRAD PITT (05.29.2014)
'PALMËN E ARTË' E FITON REGJISORI TURK NURI BILGE CEYLAN (05.25.2014)
18 FILMAT NË KONKURIM PËR PALMËN E ARTË 2014 (05.23.2014)
NJË MILION DOLLARË PËR UDHËTIMIN NË HAPËSIRË ME DICAPRION (05.23.2014)
PAUL MCCARTNEY E ANULON TURNEUN NË AZI (05.22.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2020  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]