VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

RITA ORA MBULOHET NGA ARI

E Premte, 07.25.2014, 08:40am (GMT1)Ajo asnjëherë nuk ka veshur rroba të zakonshme në skenë. Edhe kësaj here Rita Ora ka shkëlqyer me kuptimin e plotë të fjalës teksa ka performuar në skenën e Blue Balls Festival në Zvicër.

Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë argjendi të shndritshme dhe flokët e saj bjondë i kishte zbukuruar me fije ari.

Edhe kësaj here këngetarja nuk e ka humbur rastin për të reklamuar firmën Adidas duke veshur një palë atlete të bardha.


www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.