E Shtunë, 08.08.2020, 07:18pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
RITA ORA NË MTV - VETËM THONJTË I KUSHTONIN 56 MIJË DOLLARË!

E Martë, 08.26.2014, 05:56pm (GMT+1)ANGLI - Në mbrëmjen e MTV VMAs, megjithëse u komentua shumë veshja e saj, pjesa më e shtrenjtë e Rita Orës ishin thonjtë e saj.

Mediat në Britaninë e Madhe, shkruajnë se këngëtarja 23 vjeçe, ka shpenzuar 56 mijë dollarë për manikyrin e saj, duke zbukuruar thonjtë me gurë diamanti.

Uau çfarë ekzagjerimi! Mund të kishte bërë bamirësi, do ia dinin më shumë për nder, por ja që 23-vjeçarja nuk mendon kështu.

Nga ana tjetër, Rita po kalon një kohë të vështirë në jetën e saj private, pasi u nda nga i dashuri i saj, Calvin Harris.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
U NDANË ÇMIMET EMMY - TRIUMFOI 'BREAKING BAD' (08.26.2014)
VDIQ AKTORI DHE REGJISORI RICHAR ATTENBOROUGH (08.25.2014)
LAETITIA CASTÀ LUAN PERSONAZHIN E SEGOLENE ROYAL (08.24.2014)
RITA ORA NË JURINË E THE VOICE, ZËVENDËSON KYLIE MINOGUEN (08.22.2014)
BRAD PITT ENDE E DASHURON JENNIFER ANISTONIN (08.22.2014)
NEW YORK, VENDIMI GJYQËSOR - SHAKIRA KOPJOI KËNGËN E KRIJUESIT DOMINIKAN (08.21.2014)
DEBBIE REYNOLDS NDEROHET ME ÇMIM PËR ARRITJET JETËSORE (08.19.2014)
FORBES - GISELE BUNDCHEN ËSHTË MODELJA MË E PAGUAR NË BOTË (08.19.2014)
FOTOT E FUNDIT TË ROBIN WILLIAMS - SHKREPUR 24 ORË PARA VDEKJES (08.15.2014)
U NDA NGA JETA AKTORJA LEGJENDARE LAUREN BACALL (08.15.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]