E Shtunë, 11.16.2019, 02:24am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
ASHTON KUTCHER, MILA KUNIS - EMRI I VAJZËS SONË ËSHTË WYATT ISABELLE

E Shtunë, 10.04.2014, 10:08am (GMT+1)


Voal-online.ch - (Reuters) - Ashton Kutcher, aktor kryesor në hitin televiziv "Two and a Half Men" (Dy burra e gjysmë) dhe partnerja e tij, aktorja Mila Kunis, ia kanë vënë emrin foshnjës së tyre vajzë Wyatt Isabelle.

Kutcher, 36 vjeç, e publikoi lajmin në faqen e tij në internet të ilustruar me një mori fotosh të foshnjave, duke iu kërkuar lexuesve të gjejnë cila është vajza e tij.

"Mila dhe unë e mirseardhim Wyatt Isabelle Kutcher në botë. Jeta e saj qoftë e mbushur me mrekulli, dashuri, qeshje, shëndet, lumturi, kureshtje dhe pivatësi," shkruante ai duke pasur parasysh fotografët që e mbajnë të rrethuar shtëpinë e tij në Kaliforni.

"Tani, ju lutem, a mund të largohet helikopteri që po fluturon mbi shtëpinë time, pasi ime bijë është duke fjetur në shtëpi! Dhe i flihet pa masë," shtoi ai.

Kunis, 31 vjeçe, e cila e lindi foshnjën të martën, si dhe Kutcher luajtën bashkë në "That '70s Show". Kutcher ishte i martuar më parë me aktoren Demi Moore. Ata u divorcuan më 2013.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
GEORGE CLOONEY-AMAL ALAMUDDIN U MARTUAN ME CEREMONI CIVILE NË BASHKINË E VENECIAS (09.29.2014)
GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMUDDIN KANË THËNË 'PO' NË PRANI TË 200 MIQVE DHE TË AFËRMVE (09.27.2014)
GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMMUDIN ARRIJNË NË VENECIA - NESËR MARTESA (09.26.2014)
DIVA E FUNDIT E FILMIT - SOFIA LOREN MBUSH SOT 80 VJEÇ (Portret dhe fotogaleri) (09.20.2014)
ALBUMI I U2 SHKARKOHET FALAS NGA 33 MILIONË PËRDORUES (09.16.2014)
PRODUCENTI AFRIKAN I FILMAVE EKSPLORON KULTURËN NË TEKSAS (09.14.2014)
VDES KOMEDIANIA AMERIKANE JOAN RIVERS (09.05.2014)
MARILYN MONROE - 60 VJET MË PARË ME FUSTANIN FLUTURUESNë filmin kult të Billy Wilder 'Kur gruaja është në pushime' (08.29.2014)
AFI NDERON SOFIA LORENIN ME ÇMIM PËR ARRITJET JETËSORE (08.29.2014)
KONFIRMOHEN KONTRATAT PËR 'INFERNO' ME TOM HANKS (08.27.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2019  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

 
VOAL
[Shko lart]