E Martë, 11.19.2019, 11:44am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
ESQUIRE - PENELOPE CRUZ, FEMRA MË TUNDUESE NË BOTË

E Hënë, 10.13.2014, 02:21pm (GMT+1)


Revista autoritative Esquire e ka shpallur artisten spanjolle Penelope Cruz femrën më tunduese në botë.

“Ajo është jashtëzakonisht e bukur. Kur hyn në lokal, meshkujve iu duhen karriget”, shkruan në Esquire i cili në edicionin më të ri këtë 40 vjeçe e ka shpallur më tunduesen në botë.

Artistja misterioze nuk deshi të fliste për planet e saj private dhe afariste. Kjo nuk habit, pasi artistja dhe bashkëshorti i saj 45 vjeç Javier Bardem iu ikin medieve.

Këtë titull Penelope e ka marrë nga fituesja e vjetme Scarlette Johanson.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BEN AFFLECK NË MBROJTJE TË ISLAMIT (10.05.2014)
ASHTON KUTCHER, MILA KUNIS - EMRI I VAJZËS SONË ËSHTË WYATT ISABELLE (10.04.2014)
GEORGE CLOONEY-AMAL ALAMUDDIN U MARTUAN ME CEREMONI CIVILE NË BASHKINË E VENECIAS (09.29.2014)
GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMUDDIN KANË THËNË 'PO' NË PRANI TË 200 MIQVE DHE TË AFËRMVE (09.27.2014)
GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMMUDIN ARRIJNË NË VENECIA - NESËR MARTESA (09.26.2014)
DIVA E FUNDIT E FILMIT - SOFIA LOREN MBUSH SOT 80 VJEÇ (Portret dhe fotogaleri) (09.20.2014)
ALBUMI I U2 SHKARKOHET FALAS NGA 33 MILIONË PËRDORUES (09.16.2014)
PRODUCENTI AFRIKAN I FILMAVE EKSPLORON KULTURËN NË TEKSAS (09.14.2014)
VDES KOMEDIANIA AMERIKANE JOAN RIVERS (09.05.2014)
MARILYN MONROE - 60 VJET MË PARË ME FUSTANIN FLUTURUESNë filmin kult të Billy Wilder 'Kur gruaja është në pushime' (08.29.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2019  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

 
VOAL
[Shko lart]