E Martë, 08.04.2020, 08:43pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
KATY PERRY PËRGATITET PËR KONCERTIN E SUPERBOLLIT

E Mërkurë, 01.14.2015, 08:09am (GMT+1)Katy Perry thotë se po përgatit një program tërheqës për në koncertin e Super Bowl-it por nuk do që kjo ta shkëpusë nga muzika e saj.

Ylli i muzikës pop u zgjodh në nëntor për të interpretuar në koncertin e ndjekur nga miliona admirues të futbollit amerikan, pas yjeve të tillë si Bruno Mars, Beyonce dhe Madonna.

"Dua të sjell humor, ngjyra, personalitetin tim dhe të krijojë një atmosphere të gëzueshme" tha Perry.

Këngëtarja do të interpretojë për mbi 12 minuta me Lenny Kravitz dhe ndoshta një të ftuar tjetër special.

Koncerti i shumë ndjekur i Super Bowl-it ka qënë temë debate në të kaluarën me keqfunksionimin e garderobës së Janet Jackson në vitin 2004. Por Perry thotë se shpreson të mënjanojë diçka të tillë.

Katy Perry nuk është ndonjë sportdashëse e shquar e futbollit por thotë se ka disa ide që do të mundohet të kopjojë nga koncertet e fundit.

Super Bowl do të zhvillohet më 1 shkurt në Glendale të shtetit Arizona.
 

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
CEREMONIA E 'GLOBIT TË ARTË' - PLATFORMË E SOLIDARIZIMIT ME FRANCEZËT DHE FJALËN E LIRË (01.13.2015)
GOLDEN GLOBE - FILMIT RUS 'LEVIATHAN' (01.12.2015)
NDËRRON JETË ANITA EKBERG - MUZA E FELLINIT -  E PAHARRUESHME NË SKENËN ME MASTROIANINProtagonistja e "Dolce vita" të Fellinit u shua në moshën 83 vjeçare në një spital të Romës (01.11.2015)
80 VJETORI I LINDJES SË LEGJENDËS SË MUZIKËS ELVIS PRESLEY (01.08.2015)
NDAHET NGA JETA NË MOSHËN 71 VJEÇARE AKTORI EDWARD HERRMANN (01.01.2015)
NGJARJET QË TRONDITËN DHE BEFASUAN BOTËN E SHOUBIZNESIT MË 2014 (12.30.2014)
FILMI THE INTERVIEW - SOT NË QINDRA KINEMA AMERIKANE (12.25.2014)
OBAMA MIRËPRET SHFAQJEN E FILMIT 'THE INTERVIEW' (12.24.2014)
SONY DO TË SHFAQË 'THE INTERVIEW' NË DISA KINEMA (12.24.2014)
OBAMA - SONY PICTURES GABOI (12.20.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]