E Enjte, 05.28.2020, 03:54pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
KATY PERRY - NJË SUPERYLL NË SUPERBOWL

E Hënë, 02.02.2015, 10:31am (GMT+1)

Schöne bunte Welt: Der Super Bowl ist ein Großereignis im US-Fernsehen und...
Perry kann nicht nur auf Löwen reiten, sondern auch auf Sternschuppen schweben.

Katy Perry ka sjellë tigren, verën, rokun, hip-hopin dhe natyrisht, fishekzjarrët për performacën e saj në Superbowl Halftime Show.

Ajo ka ndezur gjithë arenën në performancën 13 minutëshe, duke kënduar 5 nga hitet e saj më të mëdha, duke u ndërruar 4 herë dhe duke vallëzuar gjithandej me koreograf dhe valltarë të ushtruar dhe të përgatitur deri në detaje.

Perryn në këtë performancë të madhe e kanë ndihmuar edhe mysafirët e mbrëmjes, rokeri Lenny Kravitz dhe artistja Missy Elliot.

Sa i përket kostumeve të Perryt, ato janë përgatitur nga dizajnuesi i firmës së njohur Moschino, Jeremy Scott. Gjithashtu, janë përdorur deri 22 mijë gurë të çmuar për gjithë veshjet dhe pajisjet për performancën, përcjell koha.net.

Siegeszug mit Löwe: Perry bei ihrem Einzug in die Sportarena in Glendale im...

Die Halbzeitshow ist ein Riesenspektakel - da kann es gar nicht genug...

Në fund, për këngën ‘Firework’ Perry ka fluturuar në një yll gjigant duke përmbyllur gjithçka me shumë fishekzjarrë dhe kështu, në përgjithësi këngëtarja ka arritur që me sukses të kalojë këtë mbrëmje të madhe, që do të mbahet mend për shumë gjatë.kd

Kjo është performanca vezulluese nga Katy Perry në Halftime Show të Superbowl:


Duett mit Lenny Kravitz: Katy Perry bekam auch bei "I Kissed a Girl" prominente...

Missy Elliott performte - und verwandelte nach Meinung von US-Kommentatoren die...

Fotot nga Spiegel online


Katy Perry Super Bowl Halftime Show 2015 - FULL...by abzzzOfficial

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
MICHELLE OBAMA LAVDËRON FILMIN 'AMERICAN SNIPER' (02.01.2015)
'AMERICAN SNIPER' NXIT POLEMIKA (01.26.2015)
FSHATARI AFGAN - I PËRNDJEKUR PSE SHPËTOI USHTARIN AMERIKAN (01.22.2015)
JA DHJETË FEMRAT MË TË BUKURA TË TË GJITHA KOHËVE (01.19.2015)
NDAHET NGA JETA AKTORJA FATEN HAMAMA - IKONË ARABE E FILMIT (01.18.2015)
FILMI 'SNAJPERI AMERIKAN' - KANDIDAT PËR OSKAR (01.17.2015)
KATY PERRY PËRGATITET PËR KONCERTIN E SUPERBOLLIT (01.14.2015)
CEREMONIA E 'GLOBIT TË ARTË' - PLATFORMË E SOLIDARIZIMIT ME FRANCEZËT DHE FJALËN E LIRË (01.13.2015)
GOLDEN GLOBE - FILMIT RUS 'LEVIATHAN' (01.12.2015)
NDËRRON JETË ANITA EKBERG - MUZA E FELLINIT -  E PAHARRUESHME NË SKENËN ME MASTROIANINProtagonistja e "Dolce vita" të Fellinit u shua në moshën 83 vjeçare në një spital të Romës (01.11.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2020  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]