E Premte, 10.30.2020, 03:38am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Para xhepi rekord, 11 mijë dollarë për të bijën e Madonna-s
E Djelë, 01.17.2010, 02:38pm (GMT+1)

 

  

 

Voal-online –Sipas revistës amerikane kushtuar jetës së VIP-ave, Now (Tani), Maria Lourdes Cicone, është Baby VIP (fëmija VIP) që ka në dispozicion shifrën më të madhe në formën e parave të xhepit për shpenzime ditore.

 

 

 

Në vend të dytë janë binjakët e Julia Roberts-it, Hazel Patricia dhe Phinnaeus Walter, me rreth 8000 dollarë secili.

 

Nëse bija e mbretëreshës pop ka tashmë një stilist personal, përdor prodhime bukurie tejet të kushtueshëm dhe shkon në shkollë me limuzinë, bën përshtypje edhe më të madhe po të dimë se vogëlushja Suri Crusie (gati tri vjeçe) disponin një mijë euro në javë, natyrisht të qeverisura nga dadoja.

 

 

Më i madhi i fëmijëve të adoptuar nga Brad Pitt e Angelina Jolie, Maddox, merr 5 000 dollarë në javë.

 

Pozicion të ndryshëm ndërkaq ka për fëmijët Smith. Will Smith e Jada Pinkett kanë bërë këtë rregullim: Jaden 11 vjeç e Willow 9 mund të kenë para në përdorim vetëm nëse japin një ndihmesë të vogël për t’ua paguar.

 

Paratë nga banka, natyrisht, i merr nëna Jada, por fëmijët mund t’i tërheqin ato vetëm pasi të kenë shkruar “një shkresë për tërheqje”.

 

(http://www.repubblica.it)

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Sandra Bullock sipas numrave (01.12.2010)
Sharon Stone: Meryl Streep "duket si një shtrat i pandrequr" (01.09.2010)
Si i propozoi Russell Brand për fejesë Katy Perry-t (01.07.2010)
Sandra Bullock, mbretëresha e arkëtimeve 2009 në SHBA (01.05.2010)
Parashikimet e revistës People për vitin 2010 (01.02.2010)
Princi i paepur i kinematografisë Hamfri Bogart (12.24.2009)
Elin Nordegren këshillohet me avokatin veteran të divorceve të Hollivudit (12.18.2009)
Ka vdekur aktorja Xhenifer Xhons (12.17.2009)
Mbi qilimin e kuq nëna dhe bija kush e kush më e bukur (12.16.2009)
Tejlor Suift bën një dhuratë të madhe në 20 vjetorin e saj (12.14.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2020  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]