E Mërkurë, 09.23.2020, 05:39pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Madonna: "Dua një fëmijë nga Jesus"
E Martë, 01.19.2010, 05:34pm (GMT+1)

 

 

Voal-online –Mbretëresha pop është këshilluar me mjekët për t’u orvatur të ketë një fëmijë natyral tani në moshën e saj 51 vjeçare.

 

‚Toy boy’ i saj, Jesus Luz, 22 vjeç, ka deklaruar se bërja baba do të ishte aventura më e madhe e jetës së tij, dhe do të donte ta përballte me veten dhe Madonna-n, ka pranuar ai, duke shtuar se do të ishte një baba i mrekullueshëm i fëmijës që do të kishte me mbretëreshën pop.

 

Një mik i afërt i këngëtares, i cili e thërret me shkurtimin e pëlqyer nga ajo, Em, ka deklaruar për gazetën The Sun: „Em thotë se mëmësia është arritja më e madhe dhe përvoja më shpërblyese e jetës së saj. Ajo e di mirë se në moshën 51 vjeçare është e vështirë ta ngjizë fëmijën në mënyrë të natyrshme, por fiziku i saj është stërvitur si trupi i një atleteje olimpike dhe është e gatshme për sfidën.“

 

Këngëtarja është nënë e katër fëmijëve: Lourdes, 3^13 vjeçe, të cilën e ka pasur me balerinin Carlos Leon ( të cilit Jesus i ngjason shumë) dhe Rocco, 9 vjeç, të cilin e ka pasur me regjisorin dhe ish burrin e saj Guy Ritchie. David Banda e Mercy James, të dy katër vjeç, janë dy jetimë nga Malawi të adoptuar.

 

Madonna dhe modeli janë çift prej më shumë se dy vjetësh dhe miku i tyre është rrëfyer për gazetën The Sun: „Jesus është shumë religjioz dhe është shumë i dashuruar pas saj. I adhuron fëmijët, por do të donte të kishte një fëmijë të vetin.“

(http://www.repubblica.it)

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Mbi Qilimin e Kuq në Ceremoninë e Golden Globe (01.18.2010)
Para xhepi rekord, 11 mijë dollarë për të bijën e Madonna-s (01.17.2010)
Sandra Bullock sipas numrave (01.12.2010)
Sharon Stone: Meryl Streep "duket si një shtrat i pandrequr" (01.09.2010)
Si i propozoi Russell Brand për fejesë Katy Perry-t (01.07.2010)
Sandra Bullock, mbretëresha e arkëtimeve 2009 në SHBA (01.05.2010)
Parashikimet e revistës People për vitin 2010 (01.02.2010)
Princi i paepur i kinematografisë Hamfri Bogart (12.24.2009)
Elin Nordegren këshillohet me avokatin veteran të divorceve të Hollivudit (12.18.2009)
Ka vdekur aktorja Xhenifer Xhons (12.17.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]