E Enjte, 10.01.2020, 05:33am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 



 
HOLLYWOOD
 
MADONNA PADIT ARMANIN PSE U RRËZUA NË SKENË, AI IA LË FAJIN ASAJ

E Hënë, 03.02.2015, 04:17pm (GMT+1)


Rrëzimi nga skena i Madonnës gjatë performancës së saj në çmimet ‘Brit 2015’, akoma diskutohet.

Këtë herë ajo është komentuar nga Giorgio Armani, stilisti që kishte dizenjuar veshjen e saj.

Ai është paditur nga Madonna për veshjen.

Por Mbreti Giorgio Armani hodhi poshtë akuzat e saj.

“Madonna është shumë e vështirë. Unë nuk guxoj të them atë që dua do të them. Kapuçi ishte shumë i lehtë për t’u hapur, por ajo donte një lak dhe pastaj nuk arriti ta zgjidhte me duart e saj”, tha ai për mediat.

Por Madonna thotë se laku ishte shumë i ngushtë e i fortë dhe balerinët e saj desh e mbytën gjatë performancës, duke e tërhequr zvarrë. Ajo e ka cilësuar situatën si shumë të sikleteshme.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FILMI BIRDMAN - FITUES I ÇMIMIT OSKAR (03.02.2015)
HALLE BERRY - NUK FITOJ ROLE PËR SHKAK TË NGJYRËS (03.01.2015)
U SHUA YLLI I FILMIT 'STAR TREK' (02.28.2015)
KIM KARDASHIANI ARRITI 27 MILIONË NDJEKËS NË INSTAGRAM (02.28.2015)
BRIT AWARDS - NËN HIJEN E RRËZIMIT TË KËNGËTARES MADONNA (02.27.2015)
JA FITUESIT KRYESORË TË ÇMIMEVE OSKAR 2015 (02.23.2015)
ÇMIMET OSKAR - FILMI POLAK 'IDA', FILMI MË I MIRË I HUAJ (02.23.2015)
JEPEN ÇMIMET RAZZIE - CAMERON DIAZ, AKTORJA MË E KEQE E VITIT (02.22.2015)
U DHANË ÇMIMET 'SPIRIT' PËR FILMAT E PAVARUR (02.22.2015)
'VAJZA IME ANNE FRANK' (02.22.2015)



 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2020  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]