VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

TAYLOR SWIFT DHE CALVIN HARRIS - ÇIFTI I RI I HOLLYWOODIT

E Shtunë, 03.28.2015, 10:11am (GMT1)

 
Mes Taylor Swift dhe Calvin Harris duket se ka më shumë se miqësi.

Dyshja shumë e suksesshme e muzikës janë parë bashkë me rroba të kombinuara duke blerë ushqim në një market dhe kjo ka bërë që të dalin zëra për një lidhje të mundshme.

Tani ata madje janë parë të kapur për dore pas performancës së Swift në koncertin e mbrëmshëm.

Harris ka qenë në një lidhje të shkurtër me një modele pas ndarjes nga Rita Ora në verën e vitit të kaluar.
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.