E Mërkurë, 09.23.2020, 04:00pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
"Na mungon mami - with Love, Angelina e James
E Mërkurë, 01.27.2010, 03:15pm (GMT+1)

 

 

Voal-online -Të bukur dhe të suksesshëm. John Voght dhe Marcheline Bertrand. Fotogafi të asaj kohe të cilat i tregojnë shumë të rinj.

 

Nga martesa e tyre lindi Angelina Jolie. Tri vjet pas vdekjes së nënës (nga sëmundja e pashërueshme), Jolie dhe vëllai James, kanë publikuar në YouTube një video për ta kujtuar: bëhet fjalë për një film të shkurtër të xhiruar gjatë vitit 1981, gjatë një periudhe pushimesh në ishujt Hawaiii.

 

*Na mungon mami – with Love, Angelina e James”

 

 

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
People: Zërat për ndarjen e Brad Pitt dhe Angeline Jolie nuk janë të vërteta, thonë burimet (01.25.2010)
Sandra Bullock falënderon të shoqin pas triumfit në SAG Awards (01.24.2010)
Brooke Mueller po reagon mirë ndaj mjekimeve (01.21.2010)
Madonna: "Dua një fëmijë nga Jesus" (01.19.2010)
Mbi Qilimin e Kuq në Ceremoninë e Golden Globe (01.18.2010)
Para xhepi rekord, 11 mijë dollarë për të bijën e Madonna-s (01.17.2010)
Sandra Bullock sipas numrave (01.12.2010)
Sharon Stone: Meryl Streep "duket si një shtrat i pandrequr" (01.09.2010)
Si i propozoi Russell Brand për fejesë Katy Perry-t (01.07.2010)
Sandra Bullock, mbretëresha e arkëtimeve 2009 në SHBA (01.05.2010) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]