E Mërkurë, 09.23.2020, 03:12pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Alec Baldwin shtrohet me urgjencë në New York
E Enjte, 02.11.2010, 05:07pm (GMT+1)

 

 

 

 

 

Voal-online -Alec Baldwin, i cili bashkë me Steve Martinin është zgjedhur për të prezantuar ceremoninë Oscar, është shtruar me urgjencë ne New York.

Sipas New York Post, mund të bëhet fjalë për një mbidozë alkoolesh ose drogash, por njerëzit pranë tij thonë se ka marrë barna tepër të forta për gjumë. Ka qenë e bija e aktorit, Ireland, 14 vjeçe, që ka thirrur ambulancën pak pas mesnatës. Baldwin është shtruar në Lenox Hill të Manhattan, në Upper East Side.

 

Baldwin ishte në apartamentin e tij në Central Park West, kur e bija ka thirrur numrin 911. Ai është trajtuar aty pak pas mesnatës dhe është liruar nga spitali rreth një orë më vonë.

 

Ndërkohë një burim ka thënë për Associated Press se Baldwin dhe e bija ishin grindur e pastaj ai kishte marrë tableta të panumërta gjumi.

 

Uebsajti TMZ është duke e sqaruar rastin. Vitin e shkuar në një intervistë Baldwin kishte thënë se kishte dashur të vriste veten nga mungesa e së bijës. “Unë fola me shumë profesionistë të cilët më ndihmuan…Nëse do të kisha bërë vetëvrasje, pala e Kim Basinger do ta kishte konsideruar fitore.”
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Në rrezik simboli i Hollywood-it (02.11.2010)
Anne Hathaway: Nuk më duket vetja aq e bukur (02.10.2010)
Hollywood-i në një të ardhme krejt i bardhë? Vanity Fair akuzuar për racizëm (02.07.2010)
Yjet ribëjnë "We Are The World" për viktimat e Haitit (02.02.2010)
Tetëdhjetëvjetori i Gene Hackman, 'luanit të mbrapshtë" të Hollywood-it (01.30.2010)
Heather Graham, hollivudiania përherë me hiret e adoleshentes (01.28.2010)
"Na mungon mami - with Love, Angelina e James (01.27.2010)
People: Zërat për ndarjen e Brad Pitt dhe Angeline Jolie nuk janë të vërteta, thonë burimet (01.25.2010)
Sandra Bullock falënderon të shoqin pas triumfit në SAG Awards (01.24.2010)
Brooke Mueller po reagon mirë ndaj mjekimeve (01.21.2010) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]