E Mërkurë, 09.23.2020, 04:13pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
MEGAN FOX: UNË DO TË BËHESHA NJË NËNË E MREKULLUESHME
E Martë, 02.16.2010, 05:55pm (GMT+1)

 

 

 

Voal-online –Megan Fox thotë se tashmë ajo ka një tjetër rol në mendje – atë të nënës.


"Askush nuk më beson kur flas për këtë, por jamë vërtet amnore," tha Fox, 23 vjeçe, për numrin e marsit të revistës W, dhënë këtë javë.

por ajo shton: "Por unë shqetësohem se mos, duke i pasë dashur shumë gjithmonë fëmijët, siç vërtitet bota nganjëherë, a mos nuk do të jem e zonja t’iu krijoj atyre një mjedis aq të lezetshëm.”

 

Aktorja me bukur tunduese gjithashtu rrëfen drojat e saj lidhur me koleget hollivudiane. “Nuk iu besoj njerëzve në këtë industri, por sidomos nuk iu besoj vajzave në këtë industri, sepse ajo është pabesueshmërisht konkuruese, dhe unë nuk jam e interesuar,” thotë ajo.

Fox thotë se ajo është e pasigurtë lidhur me aftësitë e saj si aktore dhe si modele, pavarësisht suksesit në filmat e serisë Transformers dhe marrëveshjes së saj të fundit për t’u bërë fytyra e re e Emporio Armani  për veshje të brendshme dhe për jeans-a.

"Pikën më të dobët i kam nervat," thotë ajo lidhur me aktrimin. "Nuk kam besim te vetja, prandaj gjithmonë dikush tjetër duhet të besojë tek unë."

Për modelimin, ajo shton: "Ndihem e përfrikësuar nga moda e lartë.
I urrej seancat e bërjes së fotove."

Një gjë për të cilën ajo është fort mirëbesuese: Bukuria e saj tunduese si modele Armani. "Janë disa femra të cilat mund t’i nxjerrësh me të brendshmet para fotografëve, dhe nuk ka nevojë të rropatesh shumë për të gjetur kënde fotografimi, për të fshehur këtë mangësi apo atë mangësi,” thotë ajo.

"Me mua, për shembull, kështu ndodh, sapo dal me të brendshme, fillojnë shkrepjet. Jam një vajzë Vargas," thotë ajo, duke e pasur fjalën tek Alberto Vargas, piktorin e famshëm periuan të vajzave tunduese. (http://www.people.com/people)
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FILMI "VALENTIN'S DAY" TEJKALON PARASHIKIMET FITIMPRURËSE (02.15.2010)
FILMI "VALENTINE'S DAY" PREJ SOT NË KINEMATË AMERIKANE (02.12.2010)
Alec Baldwin shtrohet me urgjencë në New York (02.11.2010)
Në rrezik simboli i Hollywood-it (02.11.2010)
Anne Hathaway: Nuk më duket vetja aq e bukur (02.10.2010)
Hollywood-i në një të ardhme krejt i bardhë? Vanity Fair akuzuar për racizëm (02.07.2010)
Yjet ribëjnë "We Are The World" për viktimat e Haitit (02.02.2010)
Tetëdhjetëvjetori i Gene Hackman, 'luanit të mbrapshtë" të Hollywood-it (01.30.2010)
Heather Graham, hollivudiania përherë me hiret e adoleshentes (01.28.2010)
"Na mungon mami - with Love, Angelina e James (01.27.2010) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]