E Hënë, 07.22.2019, 12:27pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
KOMPOZITORI UDHËHEQ JURINË E FESTIVALIT TË VENEDIKUT

E Hënë, 06.23.2014, 06:26pm

TRE FILMAT MË TË SUKSESSHËM NË SHBA E KANADA

E Djelë, 06.22.2014, 07:06pm

TEKSTET E DYLANIT PRITET TË THYEJNË REKORD NË SOTHEBY

E Djelë, 06.22.2014, 03:28pm

BRITANIA IA JEP TITULLIN 'DAMË' ANGELINA JOLIES

E Hënë, 06.16.2014, 08:48am

VDIQ JIMMY SCOTT - KËNGËTARI XHAZ ME ZË ENGJËLLI

E Hënë, 06.16.2014, 08:06am

LËNDOHET AKTORI HARRISON FORD

E Premte, 06.13.2014, 09:32am

ANGELINA JOLIE KËSHILLON TË DHUNUARAT - MOS U FSHIHNI

E Mërkurë, 06.11.2014, 09:28am

AKTORI TRACY MORGAN ËSHTË RËNDË PAS AKSIDENTIT
Kamioni përplasi limuzinën ku ai po udhëtonte

E Djelë, 06.08.2014, 09:39am

Voal-online - NEW YORK, 8 QERSHOR - Aktori amerikan Tracy Morgan, 45 vjeç, është "në gjendje kritike" pas
GoT - SERIA MË POPULLORE NË HISTORINË E HBO

E Premte, 06.06.2014, 09:17pm

'MALEFICIENT' NË KRYE TË FILMAVE MË TË SHIKUAR

E Hënë, 06.02.2014, 03:18pm

  » SHPËTIMI I IMAZHEVE DIGITALE TË ANDY WARHOL
  » YouTube - DY MILIARDË SHIKIME PËR 'GANGHAM STYLE'
  » SULMOHET FIZIKISHT AKTORI BRAD PITT
  » 'PALMËN E ARTË' E FITON REGJISORI TURK NURI BILGE CEYLAN
  » 18 FILMAT NË KONKURIM PËR PALMËN E ARTË 2014
  » NJË MILION DOLLARË PËR UDHËTIMIN NË HAPËSIRË ME DICAPRION
  » PAUL MCCARTNEY E ANULON TURNEUN NË AZI
  » KATE WINSLET - TRE FËMIJËT NUK MË MUNGOJNË, KOHA PËR KARRIERË
  » HOLLIVUDI NDIHMON MUZETË
  » KIM KARDASHIAN DHE KANYE WEST DO TË MARTOHEN NË FIRENCE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2019  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]