E Martë, 08.04.2020, 05:20pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
STARTOI FESTIVALI I FILMIT NË KANË

E Mërkurë, 05.14.2014, 07:07pm

ARTI DHE KOMERCI NË FESTIVALIN E KANËS

E Martë, 05.13.2014, 06:29pm

KËNGËT MË TË PREFERUARA NË SHBA

E Djelë, 05.11.2014, 08:04am

JOLIE-PITT, SË SHPEJTI DASMA E MARTESËS

E Enjte, 05.08.2014, 09:56am

Voal-online - "Do të martohemi, e kemi vendosur," kështu Angelina Jolie e ka konfirmuar të mërkurën lajmin e së

SALLY FIELD - YLL NË BULEVARDIN E FAMËS

E Mërkurë, 05.07.2014, 05:41pm

STUDENTËT REGJISORË NË LOS ANXHELOS

E Hënë, 05.05.2014, 06:17am

SHARON STONE - 56 VITE NË KOPERTINË (Lajm dhe fotogaleri)

E Premte, 05.02.2014, 08:49am

Voal-online.ch - 56 vjeçe, tre fëmijë që i rrit vetë, asnjë dashuri, një përfshirje e madhe në çështjet e bamirësisë dhe
MË TUNDUESJA E GLOBIT ËSHTË JENNIFER LAWRENCE - RIHANNA VETËM E TRETA

E Enjte, 05.01.2014, 05:19pm

NDËRRON JETË NË MOSHËN 71 VJEÇARE AKTORI BOB HOSKINS

E Enjte, 05.01.2014, 03:13pm

SOT ËSHTË DITA NDËRKOMBËTARE E JAZZ-it

E Mërkurë, 04.30.2014, 06:00pm

  » GEORGE CLOONEY FEJOHET ME AVOKATEN E NJOHUR AMAL ALMAUDDIN
  » ALBUM I RI I KËNGËTARIT DHE KOMPOZITORIT RAY BONNEVILLE
  » BILLBOARD - KËNGËT MË TË PREFERUARA NË SHBA
  » NJË TEATËR NË UASHINGTON FESTON PËRVJETORIN E SHEKSPIRIT
  » PEMËT FLASIN PËR MBIJETESËN NË EKRANIN E MADH
  » FILMAT ME TEMË FETARE DHE SUKSESI I TYRE
  » ROCK 'N' ROLLI DHE LUFTA E FTOHTË - PËRBALLË SHPIFJEVE DHE TRILLIMEVE TË KREMLINIT TË SOTËM
  » FRANCË - GJYKATA KA HEDHUR POSHTË AKUZËN KUNDËR BOB DYLANIT
  » SHBA - KËNGËT MË TË PREFERUARA TË JAVËS
  » VDES YLLI I HOLLIVUDIT MICKEY ROONEY 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]