E Shtunë, 10.31.2020, 09:09pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
INTERVISTË-PRESS
 
MESILA DODA IRONIZON NË FACEBOOK - 'ALDO BUMÇI, KRYETAR I PD TIRANË'

E Shtunë, 08.09.2014, 09:27am (GMT+1)


TIRANE – Procesi i zgjedhjeve dhe organizimit në PD, po shoqërohet me ironizime nga ana e deputetëve të kësaj force politike.

Moszbatimi i udhëzimeve të kryetarit të PD-së Basha, në të gjitha rastet dhe degët për zgjedhjet e drejtuesve të rinj, ka sjellë regimen në rrjeti social Facebook të deputetes Mesila Doda.

Ajo duket se i referohet zgjedhjes së Xhelal Mziut për kryetar të degës së PD në Kamzë, proces që është bërë në kundërshtim flagrant me udhëzimin e kreut demokrat Basha.

“Tani që udhëzimi na e mori të keqen dhe nuk ka më asnjë pengesë, unë propozoj të nisim fushatën: “Aldo Bumçi, kryetar i PD Tiranë”, shkruan Doda.
/E Vërteta.al/

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
50 PYETJE RETORIKE PËR ATA QË DUAN TË DINË MË SHUMË SE KUSH ËSHTË ARDIAN FULLANI! (08.09.2014)
'FORUMI SHKODRAN' SHPREH INDINJATËN DHE REAGON NDAJ VJEDHJES SË BANKËS SË SHQIPËRISË, DËNON HESHTJEN E POLTIKËS, KËRKON SHKARKIMIN DHE DËNIMIN E GUVERNATORIT FULLANI (08.09.2014)
DO PIKA DRITE... PËR AHMET KOLGJININ…në të 15 vjet të ikjes së Tij!Nga JOZEF RADI (08.08.2014)
FMN PARALAJMËROI BSH PËR TË MBIKËQYRUR AUDITIN E BRENDSHËM - S'U MOR PARASYSH (08.08.2014)
CIVICI - GUVERNATORI DHE KËSHILLI, PËRGJEGJËS PSE NUK E NDALUAN VJEDHJEN E BANKËS (08.08.2014)
SHQIPTARO-AMERIKANIA ELIZABETA PLLUMBI - 'MISS MALËSIA 2014' (08.08.2014)
TIRANA - JA SI E PËRKUFIZON KRYEQYTETIN TONË FAIK KONICA (08.08.2014)
PRANVERA SHQIPTARENga ENI VASILI (08.08.2014)
SHEJTNIA E TIJ, PAPA FRANÇESKU VJEN NË TIRANË...Nga FRITZ RADOVANI (08.07.2014)
LDK NË ZVICËR NGUSHËLLON FAMILJEN E VEPRIMTARIT MUSA LIMANI (08.07.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2020  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
::| Hot News
SA MBRAPA KA MBETUR UEFA... MJAFT U PËRKËDHEL SERBIANga OWEN GIBSON, The Guardian
KADARE - NUK IU JAP RËNDËSI XHUXHËVE DHE SPIUNËVE
Intervistë ekskluzive e shkrimtarit Ismail Kadare dhënë Vehbi Bajramit, botues i gazetës “Illyria” në New YorkISMAIL KADARE - DOKTRINA ANTISHQIPTARE E SERBËVE DO PËRMENDUR, SEPSE DOKTRINA KA MBETUR GJER MË SOT E PADËNUAR
DOLI NË QARKULLIM LIBRI I RI POETIK I ELIDA BUÇPAPAJT "RAPSODI E GOLGOTËS SË TRANZICIONIT"
PËRSHËNDETJA E PRESIDENTIT OBAMA NË RASTIN E 70 VJETORIT TË ZËRIT TË AMERIKËS
TRUPAT AMERIKANE NË KOSOVË NUK E ZVOGËLOJNË NUMRIN DERI NË MESIN E VITIT TË ARDHSHËM
Intervistë dhënë gazetës IllyriaISMAIL KADARE: Krimet serbe nuk mund të lihen në harresë në emër të paqësimit të gadishullitIntervistoi: Vehbi BAJRAMI

 
VOAL
[Shko lart]