VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

TANI AI ËSHTË KAPITEN I KOMBËTARES SONË (Fotogaleri)

E Mërkurë, 04.08.2015, 06:58am (GMT1)Një reportazh i televizionit francez Bein ka sjell fotografi interesante.

Televizioni francez Bein, ka realizuar një reportazh për yllin e Lazios dhe Kombëtares shqiptare, Lorik Cana.


Në këtë reportazh ku flitet për jetën e Canës, janë publikuar edhe disa fotografi interesante të kapitenit kuqezi kur ka qenë fëmijë.www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.