VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

E FORTË - SABRI DHE SAMI HAMITI HUMBIN NË DEGËN 4 TË PRISHTINËS

E Djelë, 05.10.2015, 07:58am (GMT1)Votimet në degën e katërt të LDK'së kanë përfunduar. Në një dokumente të siguruar nga Gazeta Express tregon ne detaje se si është votuar.

Sipas këtij dokumenti shihet se humbje te thellë kanë pësuar Sabri Hamiti dhe Sami Hamiti.

Derisa, fitues ka dalë Frashër Demaj.

Për më shumë shiheni listën më poshtë:

1.Frasher Demaj

2. Naser Rugova

3. Valon Murtezaj

4. Nuredin Ibishi

5. Hajrullah Ternava

6. Hykmete Bajrami

7. Naim Krasniqi

8. Arben Gashi

9. Vlora Dumoshi

10. Petrit Bicaj

11. Rita Hajzeraj

12. Fehmi Rexhepi

13. Bilbil Krasniqi

14. Alma Lama
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.