E Hënë, 07.06.2020, 03:14am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
INTERVISTË-PRESS
 
FOTO ANTOLOGJI - WASHINGTON 1998 - SHQIPTARËT PARA SHTËPISË SË BARDHË BËNIN THIRRJE PËR SULME AJRORE KUNDËR SERBISË

E Enjte, 03.26.2015, 09:04am
KELLY FAMILY - KËNGA PËR FËMIJËT E KOSOVËS QË PËRLOTI MILIONA NJERËZ NË MBARË BOTËN

E Enjte, 03.26.2015, 08:59am

QENTË ENDACAKË - 24 ORË NË DITË NË 'SHËRBIM' TË QYTETARËVE TË KOSOVËS!
Nga FLORIM ZEQA

E Enjte, 03.26.2015, 07:37am

MOJ E BUKURA NGA AMERIKA
(Me respekt për piloten amerikane Nicole Malachowski, e cila 200 orë bombardoi caqet serbe më 1999.)
Poezi nga AGIM GASHI

E Mërkurë, 03.25.2015, 03:53pm

KRYEPROKURORI I KROACISË TREGON - JA SI E BURGOSA IVO SANADERIN

E Mërkurë, 03.25.2015, 07:56am

SOLIDARIZOHUNI ME KËTË GRUA E NËNË QË KA NEVOJË PËR NDIHMËN E NJERIUT
E Mërkurë, 03.25.2015, 07:27am

SI MUND TË KËRKOHET NDRYSHIMI NGA MILIARDERËT!?
Nga MERITA BEKTESHI (URBANO)

E Mërkurë, 03.25.2015, 07:20am

JA PSE ISA MUSTAFA U HAKMOR NDAJ LDK-së SË PRIZRENIT

E Mërkurë, 03.25.2015, 07:14am

AMERIKANIA 'PILOTJA E VDEKJES' QË BOMBARDOI SERBINË PËR 200 ORË RRESHT! Nga BEQIR SINA, New York


E Martë, 03.24.2015, 09:54am

Me rastin e 16 vjetorit të 24 Marsit 1999 -
PRESIDENTI AMERIKAN BILL CLINTON - NJË LUFTË E DREJTË DHE E DOMOSDOSHME

E Martë, 03.24.2015, 09:17am
  » 24 MARS 1999 - NATO FILLONTE 16 VJET MË PARË FUSHATËN 78 DITORE TË BOMBARDIMEVE
  » Bëmat e SHIK-utBAZA FINANCUESE E SHIK-ut ËSHTË TËRËSISHT KRIMINALENga IDRIZ ZEQIRAJ
  » SHTYPI ÇEK PËR VRASJEN E CENO BEG KRYEZIUTNga LULZIM MJEKU
  » BASHKËFAJTORË DHE BASHKËVUAJTËS…Nga ILIR SECI
  » Nga cikli ( Pjesa VII)KASAPHANA ANTISHQIPTARE: “NACIONAL ÇLIRIMTARE”! 25 MARS 1945Nga FRITZ RADOVANI
  » PËRURIME TË VEPRËS “VIKTIMA”-AUTOR SAFET HADROVIQ (SHQIPËROI SMAJL SMAKA)Nga FLORA PECI
  » NGA ALBUMI I PIKTORIT - TRI PUNIME TË REJA NË VAJ TË PIKTORIT HELIDON HALITI
  » BËMAT E SHIK-ut I DËNUARI ME VDEKJE MBRON PERSEKUTORINNga IDRIZ ZEQIRAJ
  » 16 VJET MË PARË - DEKLARATA E BILL CLINTONIT QË SHËNONTE FILLIMIN E FUSHATËS 78 DITORE TË BOMBARDIMEVE NGA AJRI
  » DEBATI PËR MJEDISIN - NË KOSOVË MBI 200 MILIONË TONË MBETURINA INDUSTRIALE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
::| Hot News
SA MBRAPA KA MBETUR UEFA... MJAFT U PËRKËDHEL SERBIANga OWEN GIBSON, The Guardian
KADARE - NUK IU JAP RËNDËSI XHUXHËVE DHE SPIUNËVE
Intervistë ekskluzive e shkrimtarit Ismail Kadare dhënë Vehbi Bajramit, botues i gazetës “Illyria” në New YorkISMAIL KADARE - DOKTRINA ANTISHQIPTARE E SERBËVE DO PËRMENDUR, SEPSE DOKTRINA KA MBETUR GJER MË SOT E PADËNUAR
DOLI NË QARKULLIM LIBRI I RI POETIK I ELIDA BUÇPAPAJT "RAPSODI E GOLGOTËS SË TRANZICIONIT"
PËRSHËNDETJA E PRESIDENTIT OBAMA NË RASTIN E 70 VJETORIT TË ZËRIT TË AMERIKËS
TRUPAT AMERIKANE NË KOSOVË NUK E ZVOGËLOJNË NUMRIN DERI NË MESIN E VITIT TË ARDHSHËM
Intervistë dhënë gazetës IllyriaISMAIL KADARE: Krimet serbe nuk mund të lihen në harresë në emër të paqësimit të gadishullitIntervistoi: Vehbi BAJRAMI

 
VOAL
[Shko lart]