E Hënë, 09.21.2020, 12:54pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
DJALI I JACKIE CHAN KËRKON FALJE PAS LIRIMIT NGA BURGU

E Shtunë, 02.14.2015, 03:42pm (GMT+1)


Aktori Jackie Chan


Me të dalë nga burgu ku kishte qëndruar për gjashtë muaj për posedim të drogës, djali i aktorit Jackie Chan, ka kërkuar falje.

Jaycee Chan, 32 vjeçar, tha gjatë një konference për media në Pekin, se shpreh keqardhje për sjelljet e tij që çuan në arrestimin e tij në gusht të vitit të kaluar së bashku me aktorin tajvanez Ko Kai dhe të tjerët.

Chan dhe Ko janë testuar dhe testi i tyre për marihuanë ka dalë të jetë pozitiv në ditën kur ata janë arrestuar.

Gjatë bastisjeve të policisë në shtëpinë e Chan në Pekin ishte gjetur një sasi prej më shumë se 100 gramë drogë.

Ai zyrtarisht u akuzua në dhjetor për veprën penale të posedimit të drogës.

Teksa është shprehur i penduar për veprimet e disa muajve më parë, Chan ka thënë se tashmë planifikon t’i përkushtohet karrierës dhe të kalojë kohë më shumë me familjen e tij.

Konferenca e mbajtur nga ai, është transmetuar drejtpërdrejtë në televizionin shtetëror CCTV. rel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
NIKOS KOCIAS - MENDIMTAR RADIKAL ME MENDIM PERSONAL (02.12.2015)
ASAD - NGA ARMIK NË MIK? (02.12.2015)
DËNOHET KREU I NJË GRUPI TERRORIST NË BELGJIKË (02.11.2015)
UASHINGTONI KONFIRMON VDEKJES E AMERIKANES - PENG I ISIS (02.11.2015)
ZVONKO VESELINOVIQ - DIKUR I SHUMËKËRKUAR, SOT I LIRË (02.10.2015)
QENIT 'MEDO' I NDALOHET TË LEHË (02.10.2015)
DISKREDITIMI I POHIMEVE TË BRIAN WILLIAMS RREZIKON KARRIERËN E TIJ (02.10.2015)
ISH SHEFI I FMNsë DËSHMON NË RASTIN KUNDËR TIJ (02.10.2015)
JOSIPOVIQ DEKOROI EJUP GANIQIN (02.09.2015)
GAZETARI AUSTRALIAN PETER GRESTE ARRIN NË SHTËPINË E TIJ (02.05.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]