E Djelë, 07.12.2020, 07:03am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
VDES NË AKSIDENT KREU I FIRMËS 'TOTAL', DE MARGERIE

E Mërkurë, 10.22.2014, 10:12am

NDAHET NGA JETA DIZENJATORI OSCAR DE LA RENTA

E Mërkurë, 10.22.2014, 10:08am

E FAL RRËMBYESIN QË E MBAJTI NJË DEKADË

E Hënë, 10.20.2014, 06:27pm

AVOKATJA E POPULLIT NË RUSI KRITIKON ASHPËR BE-në

E Hënë, 10.20.2014, 06:24pm

PROTESTË NË RUSI KUNDËR TRAJTIMIT TË PILOTES UKRAINASE

E Hënë, 10.20.2014, 10:36am

SULEJMAN REXHEPI - XHIHAD ËSHTË TË VDESËSH PËR ATDHEUN TËND, JO TË TJETRIT

E Djelë, 10.19.2014, 06:52pm

RAKA - LIBERIA, 4 MILIONË BANORË DHE VETËM 28 MJEKË

E Djelë, 10.19.2014, 01:54pm

JARON LANIER - KRIJESA

E Hënë, 10.13.2014, 10:59am

ISH UDHËHEQËSI I SEPARATISTËVE PRORUSË NË GJENDJE TË RËNDË

E Hënë, 10.13.2014, 10:54am

ÇIFTI CLINTON FESTON 39 VJETORIN E MARTESËS (Tekst dhe fotogaleri)

E Djelë, 10.12.2014, 08:07am

  » SHTOHEN SPEKULLIMET PËR SHËNDETIN E KIM JONG UN
  » BOTA E HELMUTIT
  » FEMRAT QË KAPËN ARMËT NË LINDJE TË UKRAINËS
  » FEMRA E PARË KURDE QË BËN SULM VETËVRASËS
  » XHINXHIÇI DONTE NDARJEN, PASTAJ NJOHJEN E KOSOVËS
  » VDES ISH DIKTATORI HAITIAN JEAN-CLAUDE DUVALIER
  » SHBA - ISH PRESIDENTI QË JEP MËSIM TË DIELAVE
  » NJË AMERIKAN SHPALL NJË 'MBRETËRI AFRIKANE'
  » BASHAR AL-ASSAD NJË SHFAQJE TË RRALLË NË PUBLIK
  » KISHTE LIDHJE ME KËSHILLTAREN NGA SHQIPËRIA, BERND BORCHARDT LARGOHET NGA KOSOVA 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]