E Enjte, 05.28.2020, 04:12pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 



 
PERSONAZH
 
MOSKË - PO SHKONTE NË PROTESTË, ARRESTOHET PËRSËRI NAVALNY

E Martë, 12.30.2014, 06:56pm

LIROHET ME KUSHT AKTIVIST RUS ALEXEI NAVALNY

E Martë, 12.30.2014, 06:51pm

KROACI, GARA PRESIDENCIALE - JOSIPOVIQ DHE GRABAR-KITAROVIQ NË RRETHIN E DYTË

E Hënë, 12.29.2014, 10:08am

Bild - NATO DO TA RRËZOJË PUTININ MË 2015

E Djelë, 12.28.2014, 10:01am

'TIMES' SHPALL KANCELAREN MERKEL 'PERSON I VITIT 2014'

E Premte, 12.26.2014, 11:50am

I ATI I PILOTIT TË KAPUR JORDANEZ - THIRRJE ISIS

E Premte, 12.26.2014, 09:55am

GEORGE H W BUSH SHTROHET NË SPITAL

E Mërkurë, 12.24.2014, 10:04am

VDES KËNGËTARI I FAMSHËM XHO KOKER

E Hënë, 12.22.2014, 08:06pm

SHBA - LEGJENDA E BOKSIT MUHAMET ALIU NË SPITAL

E Djelë, 12.21.2014, 04:12pm

People - KATE UPTON 'FEMRA MË TUNDUESE NË BOTË'

E Shtunë, 12.20.2014, 03:11pm

  » JEB BUSH DHE GARA PRESIDENCIALE
  » ISH MARINSI AMERIKAN FUTET NË GREVË URIE NË IRAN
  » TË DHËNA TË REJA NGA RËNIA E ÇAUSHESKUT
  » LIBERALËT DHE ZGJEDHJET PRESIDENCIALE 2016
  » JEB BUSH PO E SHQYRTON SERIOZISHT KANDIDIMIN PËR PRESIDENT
  » MIS BOTA 2014 - NJË AFRIKANOJUGORE
  » VDES DEPUTETI GJERMAN ANDREAS SCHOCKENHOFF
  » KËNGËTARJA KROATE TEREZA KESOVIJA SHTROHET PRAPË NË SPITAL
  » FRANCEZI I MARRË PENG NGA AL QAIDA MBËRRIN NË PARIS
  » KREMLINI URDHËROI SPIUNEN RUSE ANNA CHAPMAN TË JOSHTE EDWARD SNOWDENIN



 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2020  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]