E Premte, 12.04.2020, 09:10pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
POLITIKË
 

Udhëzim i Ministrisë së Jashtme të Republikës së Shqipërisë


E Enjte, 01.21.2010, 10:36pm (GMT+1)

 

 

Llogaritë bankare zyrtare për ndihmë zonave të përmbytura në Shqipëri

 

Në një shkresë dërguar ambasadave të Republikës së Shqipërisë në kryeqytetet evropiane, Ministria e jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon ato për koordinimin e ndihmave që diaspora në vendet përkatëse i drejton në Shqipëri, për tejkalimin e gjendjes së vështirë në zonat e përmbytura të veriut. Ambasada e Shqipërisë në Bernë ka dërguar me këtë rast llogaritë bankare të bankave të ndryshme, në dispozicion për të derdhur ndihmat në të holla. Llogaritë janë si vijon:

 

Në Raiffeisen Bank Albania

Për pagesa me lekë: Nr. I llogarisë: 0000157945; Nr. i IBAN: AL38202110130000000000157945

Për pagesa me EURO: Nr. I llogarisë: 0001157945; Nr. IBAN: AL85202110130000000001157945

Për pagesa me USD: Nr. I llogarisë: 0002157945; Nr. IBAN: AL3520211010000000002157945

 

Në Tirana Bank Albania

Për pagesa me USD: 0010-820000-010

Për pagesa me lekë: 0010-820000-011

0010-820000-012

 

Në Banka Credins SH.A Albania

Për pagesa me lekë: Nr. I llogarisë: 300001; Nr. IBAN: AL2921211060000000000300001

Për pagesa në EURO: Nr. I llogarisë: 300002; Nr. IBAN: AL0221211060000000000300002

Për pagesa në USD: Nr. I llogarisë: 300003; Nr. IBAN: AL7221211060000000000300003

 

Në Union Bank

Për pagesa me lekë: AL50214112090111100925160413

Për pagesa me EURO: AL40214112090111100925 250221

Për pagesa me USD: AL66214112090111100925 250141
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
UNMIK në rol lehtësues mes palëve (01.21.2010)
Shkollat fillore shqipe bojkotojnë maqedonishtenNga Zerijeta Hajro Jahjaga (01.21.2010)
75 vjet nga lindja e politikanit dhe shkrimtarit Pjetër Arbnori (01.20.2010)
Dialog me strukturat paralele! (01.19.2010)
Prishtinë: Zjarr në Pallatin e Mediave, tani ndërtesë qeveritare (01.18.2010)
65 vjetori i Kryengritjes së Malësisë së Madhe (janar 1945 - 2010)Nga Fritz Radovani (01.17.2010)
Deda: Kosovë-Serbi, modeli i dy Gjermanive (01.15.2010)
Pack sulmon Edi Ramën (01.14.2010)
Topalli: Debati bëhet në Parlament, jo në rrugë (01.14.2010)
Kosova e vendosur në rrugën kah institucionet euroatlantike (01.13.2010) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
::| Hot News
KONFERENCË PËR SHTYP E KRYEMINISTRIT BERISHA DHE KRYEMINISTRIT BERLUSKONI
Berisha: Jemi Kina e vogël e Evropës, investoni (ANSA)
Dekorohen protagonistë të 20 shkurtit

 
VOAL
[Shko lart]