E Mërkurë, 07.08.2020, 01:51am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SHQIPTARËT
 
GUXONI - ATA NA KANË FRIKË
Nga GERT ÇARÇANI

E Martë, 10.14.2014, 02:29pm

FYLE - DARKA E 'KROKODILIT' MUND TA NDRYSHONTE SHQIPËRINË, PROGRESI I VENDIT DO TË ISHTE I MADH (Intervistë)

E Martë, 10.14.2014, 09:34am

BEKIM BERISHA ABEJA, HEROI LEGJENDAR I TRI LUFTËRAVE - JETËN IA FALI KOSOVËS

E Djelë, 10.12.2014, 09:09am

PSE NUK JAM ANTIMYSLIMAN
“Sa më shumë të njihni veten, aq më shumë durim do të kini ndaj çfarë konstatoni tek të tjerët”. Erik Erikson
Nga VIKTOR MALAJ

E Premte, 10.10.2014, 08:37am

FOTOLAJM - VITI KUR NGJELA KRIJOI PARTIN KIS DHE RAMA E MBËSHTESTE

E Premte, 10.10.2014, 08:28am

DJEMTË E FSHATIT TIM LOZIN TAVËLL
Nga ANDON ANDONI

E Mërkurë, 10.08.2014, 11:01am

LUIGJ GURAKUQI - ZADHANËSI I IDEALEVE KOMBTARE, SHEMBËLLTYRA E VIRTYTIT POLITIK, FRYMËZUES I KULTURËS E I QYTETNIMIT EVROPIAN
Nga KOLEC ÇEFA

E Mërkurë, 10.08.2014, 09:47am

RINGRITJA E PD APO 20% I PD
Nga LORISA YLLI

E Martë, 10.07.2014, 08:04am

ME SHOKUN E RINISË, GJETO VOCAJ, PAS 60 VJETËSH…
Mbresa nga MURAT GECAJ

E Martë, 10.07.2014, 07:05am

NJË LETER E SHKURTËR PUBLIKE Z. NAIM TËRNAVES!
Nga AGIM GASHI

E Hënë, 10.06.2014, 06:45pm

  » A DO MUND TË HAPEN KISHA SHQIPTARE NË BALLKAN?Nga QAZIM TEPSHI
  » SI TË BËHEMI FOLËS TË MIRË TË GJUHËS SHQIPENga PETRIT MALUSHI
  » DERI KUR DO TË LEJOJNË ANËTARËSIA E LDK-së SJELLJET E DËMSHME TË KRYETARIT MUSTAFA DHE KLANIT TË TIJ?Opinion nga SAIM TAHIRAJ
  » SHQIPËRI - QEVERITARËT, MILIONA PËRFITIME TË PAMERITUARA SHTESË NË BORDE DHE KOMISIONE
  » JETA E ARBEN RISTANIT NË QELINË E BURGUT 313
  » ARBEN RISTANI KA QENË AVOKAT I ILIR HOXHËS KUNDËR SALI BERISHËS
  » EQEREM ÇABEJ - DALIN DORËSHKRIMET E FUNDITNga SEIT MANSAKU
  » ITALI, PITTELLA - MË SHUMË BASHKËPUNIM, TAKIM ME KONSULLEN SHQIPTARE GERARTA ZHEJINga ELVANA BILALI
  »  NJI MIKRPITJE PLOT DASHNI E BUJARI TE BURRI I MALËSISË ZEQIR SADIK LUSHAJNga SELIM NËNGURRA
  » SPASTRIMET GREKE NË FOLLORINË E KOSTURNga VELI HAKLAJ 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
::| Hot News
Ismail Kadare: Koha po punon për shqiptarët

 
VOAL
[Shko lart]