E Enjte, 07.09.2020, 08:25am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SHQIPTARËT
 
JEHONA QË PO I BËN QEVERIA JONË ENVER HOXHËS, TË NGJALL KRUPËN
Nga NDRIÇIM MEHMETI

E Enjte, 09.25.2014, 07:27am

SHQIPËRIA HUMB NË NJË DITË TË MËDHENJTË: Dr. YMER DISHNICËN DHE Dr. LAZËR RADIN

E Mërkurë, 09.24.2014, 07:02am

AGIM RADA - AUTOR I VEPRAVE MË TË NJOHURA SHQIPTARE
Nga KLUADIA MALAJ

E Martë, 09.23.2014, 08:09am

VIZITA E PAPA FRANÇESKUT NË SHQIPËRI - MESAZH PËR INTEGRIMIN E KOMBIT SHQIPTAR DREJT PERËNDIMIT!
Nga ASLLAN DIBRANI

E Hënë, 09.22.2014, 09:19am
Vizita e Papa Françeskut në Tiranë, po cilësohet si historike për të gjithë shqiptarët, kudo që janë. Shtypi


JA KOMISIONI I CILI DO TË RISHKRUAJË HISTORINË E SHQIPËRISË

E Hënë, 09.22.2014, 07:19am

SHQIPTARËT - 39 KRYEMINISTRA NË STAMBOLL DHE SHTATË PAPË NË VATIKAN
Dossier nga HARALLAMB KOTA, studiues

E Shtunë, 09.20.2014, 10:46am

ENVERI VDIQ, KUJDES METASTAZAT E TIJ!
Nga MARJANA BULKU, New York

E Premte, 09.19.2014, 09:01am

WAITING FOR THE POPE - EMOCIONE NË KATEDRALEN SHËN PALI NË TIRANË

E Premte, 09.19.2014, 08:05am

PAS 50 VITESH, ME PEDAGOGJIKASIT E SHKODRËS
Nga FRROK VUKAJ, Pedagog, studiues - Tiranë

E Mërkurë, 09.17.2014, 09:53am

ANGAZHIM PËR DIALOG NDËRFETAR - NË PRAG TË VIZITËS SË PAPA FRANÇESKUT NË SHQIPËRI

E Martë, 09.16.2014, 09:12am

  » IKJA DHE KTHIMI PAS 100 VITESH I MBRETIT WILHELM WIEDINga PËRPARIM KABO
  » RISHKRIMI (A)POLITIK I HISTORISËNga Dr NDRIÇIM MEHMETI
  » SHQIPTARJA QË U ZGJODH SHOQËRUESJA E DYTË E MISS WORLD BIKINI
  » JEMI OSE NË PRAG TË NJË NDRYSHIMI TË MADH, OSE TË NJË FUNDOSJEJE TËRËSORENga SPARTAK NGJELA
  » ÇFARË I THA PEPE BEKIM BALËS?
  » GJASHTËDHJETË E TETË VJET NGA KRYENGRITJA ANTIKOMUNISTE E POSTRIBËSNga ILIR SECI
  » HARADINAJ - CERTIFIKATË EVROPIANE PËR KOSOVËNNga DËFRIM CANI, publicist e studiues, Tiranë
  » NJË KOMB I TËRË NË UDHËKRYQ...Nga PANO HALLKO
  » 1945 - SI U PËRZU NGA SHQIPËRIA DELEGATI APOSTOLIK
  » NDAHET NGA JETA PROFESOR SHABAN DEMIRAJ - AKADEMIK, PERSONALITET I SHQUAR I SHKENCËS, ARSIMIT E KULTURËS SONË KOMBËTARENga Prof. MURAT GECAJ 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
::| Hot News
Ismail Kadare: Koha po punon për shqiptarët

 
VOAL
[Shko lart]