E Enjte, 08.13.2020, 06:11am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SHQIPTARËT
 
SHQIPËRIA DHE FQINJËT E SAJ
Nga BAHRI OMARI*

E Premte, 11.07.2014, 09:41am

AVDYL SULAJ - DUHET TA MBAROJMË PASTËRTINË E SHQIPES NGA DYNDJET E FJALËVE TË HUAJA
Bisedoi: ALBERT Z.ZHOLI

E Enjte, 11.06.2014, 08:15am

JEAN-PIERRE GARITTE - ARRESTIMI I ISH INSPEKTORES GOLEMI, RAST UNIK DHE I PAPRECEDENT (Intervistë)

E Mërkurë, 11.05.2014, 08:16am

NJË VËSHTRIM ANTROPOLOGJIK DHE KULTUROR MAGJEPS NË VERIUN E LARGËT (II)
Nga Dr. Rovena VATA& Sokol  DEMAKU

E Mërkurë, 11.05.2014, 07:50am

KSENOFON KRISAFI - ABSURDI I LIGJIT GREK TË LUFTËS ME SHQIPËRINË (Intervistë)

E Martë, 11.04.2014, 12:45pm

REPLIKË - E VËRTETA E LUFTËS, PLENUMIT TË BERATIT DHE PRANISË JUGOSLLAVE
Prof. Dr. DEMIR DURMISHI

E Martë, 11.04.2014, 08:10am

KUR TITO MË 1975 DHE 1979 VIZITONTE KOSOVËN
Nga YLLI POLOVINA

E Hënë, 11.03.2014, 03:54pm

MESILA DODA - NUK MUND TË VAZHDOJMË ME PARTI-GARNIZON DHE DESPOTË POLITIKË (Intervistë)
Doda - Opozitën sot po na e bën Ruçi. Mbështetësit e Olldashit janë mënjanuar

E Djelë, 11.02.2014, 06:20pm

JA PSE DEMOKRATËT NUK DO TA ZGJEDHIN JAMARBRIN!
Nga FATOS HOXHA

E Djelë, 11.02.2014, 08:15am

NJË VËSHTRIM ANTROPOLOGJIK DHE KULTUROR MAGJEPS NË VERIUN E LARGËT
(Marrë nga libri me te njejtin  titull dalë nga shtypi këto ditë në Tiranë dhe që do botohet këtu me vazhdime)
Dr. Rovena VATA& Sokol DEMAKU

E Shtunë, 11.01.2014, 04:04pm

  » AFRIM ZHITIA E FAHRI FAZLIU, DY HERONJ TË KOSOVËS TË LUFTËS TË 2 NËNTORIT 1989 NË KODËR TË DIELLIT NË PRISHTINËNga TAHIR GJONBALAJ
  » NË SUEDI NIS FUSHATA PËR TË MOS E DËBUAR 3 VJEÇARIN MAL OSMANI
  » DEUTSCHE WELLE - NGËRÇI POLITIK RREZIKON TA ZHYSË KOSOVËN NË KRIZË FINANCIARE
  » APOLLONIA NË VËMENDJE TË ARKEOLOGJISË EUROPIANE
  » LUTJET E DËRVISHËVE NË GJAKOVË - O ZOT, FROCOJE KOSOVËN E SHQIPËRINË!
  » UEFA=MAFIA, SA U PAGUAR - PLATINI PRITET ME PROTESTA NGA SHQIPTARËT NË FINLANDË
  » ATLETËT KOSOVARË NISIN PËRGATITJET PËR OLIMPIADË
  » VAJZA SHQIPTARE QË BËRI UEFA-n ME TURP
  » 28 KËNGËTARËT QË KONKURROJNË SIVJET NË FESTIVALIN E RTSH
  » BIÇIKLETA E PARË NË SHQIPËRI - MË 1907 NGA KONSULLI SUEDEZNga SKËNDER TEMALI, shkrimtar, Shkodër 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
::| Hot News
Ismail Kadare: Koha po punon për shqiptarët

 
VOAL
[Shko lart]