VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

NEYMAR RISHFAQET ME TË FEJUARËN

E Djelë, 07.20.2014, 02:15pm (GMT1)


Voal-online.ch - 20 KORRIK - Neymar u rishfaq në publik me të fejuarën Bruna Marquezine, pas dëmtimit që pësoi në çerekfinalet e Kupës së Botës më 5 korrik.

Braziliani i shquar është parë gjatë regjistrimit të një serie televizive ku e fejuara është protagoniste, duke darkuar pastaj së  bashku me të.

"Nata e fundit. Unë dhe i dashuri im," ka cicëruar aktorja në Instagram duke e pasur fjalën tek largimi i afërt i tij nga Barcelona.
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.