E Enjte, 12.05.2019, 03:39pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
BENZEMA - NUK LUAJ PËR TË DALË PARA KAMERËS

E Premte, 02.13.2015, 11:24am (GMT+1)


Karim Benzema është treguar i drejtpërdrejtë në kundërpërgjigje ndaj kritikave mbi lojën e tij. Në deklaratë për revistën ‘Surface’, sulmuesi i Real Madrid tha se nuk ia vë veshin kritikave që vijnë nga persona që nuk kanë luajtur kurrë futboll.

“Unë dëgjoj mendimin e njerëzve që kanë luajtur futboll në nivele të larta dhe jo të atyre që nuk kanë luajtur kurrë. Ata nuk i marr seriozisht”, tha futbollisti francez.

Benzema shtoi: “Gjëja e vetme që ka rëndësi janë golat. Kur je sulmues dhe je dembel, por shënon gola, askush nuk të kritikon. Unë nuk jam aktor, nuk luaj për të dalë mirë para kamerës, të tjerët e bëjnë këtë gjë.”

/ Top Channel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
RONALDINHO TRANSFEROHET NË ANGOLA (02.13.2015)
FUTBOLLISTI RREH BRUTALISHT TË FEJUARËN - KLUBI E PËRJASHTON (02.13.2015)
EGJIPT - DHJETËRA TË VRARË NË NDESHJEN E FUTBOLLIT (02.10.2015)
ËNDRRA E MADHE E HALILIT - NBA (02.08.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SERENA WILLIAMS FITON TITULLIN E SAJ TË 6-të NË MELBURN (01.31.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SHARAPOVA E WILLIAMS NË FINALE (01.29.2015)
BOKSIERI SHQIPTAR ROBIN KRASNIQI STËRVITET MBI ZJARR (01.25.2015)
SHBA - NË FINALE NEW ENGLAND PATRIOTS DHE SEATTLE SEAHAWKS (01.19.2015)
CR7 LOJTARI MË I MIRË NË BOTË PËR VITIN 2014 (01.13.2015)
BRAZIL - LOJTARËT PRODHOJNË ENERGJI NË FUSHË (01.12.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2019  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]