E Shtunë, 02.29.2020, 10:32am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
KOMANDANTI ËSHTË LUIS ENRIQUE - JO MESI

E Premte, 02.13.2015, 11:27am (GMT+1)


Gerard Pique foli hapur mbi momentin e Barcelonës dhe marrëdhënien e trajnerit Luis Enrique me yllin Leo Messi.

“Sigurisht që Luis Enrique është komandanti, ai është trajneri i ekipit. Por, edhe Leo ka peshën e vet në dhomat e zhveshjes. Ata kanë debatuar, por i përket së shkuarës dhe nuk ka vlerë t’i rikthehemi kësaj çështjeje. Marrëdhënia Messi-Luis Enrique ka qenë gjithmonë e mirë dhe kordiale”, tha mbrojtësi i katalanasve.

Në lidhje me momentin e mirë që po kalon Barcelona, Pique deklaroi: “Jemi në formën më të mirë. Patëm një rënie, por duke nisur nga tani çdo ndeshje e luajmë si finale.”

/ Top Channel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BENZEMA - NUK LUAJ PËR TË DALË PARA KAMERËS (02.13.2015)
RONALDINHO TRANSFEROHET NË ANGOLA (02.13.2015)
FUTBOLLISTI RREH BRUTALISHT TË FEJUARËN - KLUBI E PËRJASHTON (02.13.2015)
EGJIPT - DHJETËRA TË VRARË NË NDESHJEN E FUTBOLLIT (02.10.2015)
ËNDRRA E MADHE E HALILIT - NBA (02.08.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SERENA WILLIAMS FITON TITULLIN E SAJ TË 6-të NË MELBURN (01.31.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SHARAPOVA E WILLIAMS NË FINALE (01.29.2015)
BOKSIERI SHQIPTAR ROBIN KRASNIQI STËRVITET MBI ZJARR (01.25.2015)
SHBA - NË FINALE NEW ENGLAND PATRIOTS DHE SEATTLE SEAHAWKS (01.19.2015)
CR7 LOJTARI MË I MIRË NË BOTË PËR VITIN 2014 (01.13.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shkurt 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
 

 
VOAL
[Shko lart]