E Mërkurë, 10.16.2019, 05:50am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
BALAJ NË MAJËN E RIJEKËS

E Djelë, 02.15.2015, 10:46am (GMT+1)


I janë dashur vetëm pak ditë Bekim Balajt për të qenë në qendër të vëmendjes. Shqiptari tanimë është ai që do të zëvendësojë lojtarin më të mirë të deritanishëm Kramariç i cili ka qenë një nga golashënuesit më të mirë në Europë.

Gjithsesi, trajneri Kek është i bindur se Bekim Balaj do të shkëlqejë në kampionatin kroat dhe më të tej.

Të gjithë e kujtojnë për dy ngjarje. Golin e shënuar në Portugali dhe çështjen e Beogradit. Shqiptari deri tani ka shënuar tre gola dy në miqësore me Hajdukun e Sllavian, dhe atë në ndeshjen zyrtare me Lokomotivën, falë gjuajtjeve të tija precize.

Balaj tashmë është kthyer në zëvendësuesin ideal të Kramariç.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
NISI KAMPIONATI BOTËROR I KRIKETIT 2015 (02.14.2015)
KOMANDANTI ËSHTË LUIS ENRIQUE - JO MESI (02.13.2015)
BENZEMA - NUK LUAJ PËR TË DALË PARA KAMERËS (02.13.2015)
RONALDINHO TRANSFEROHET NË ANGOLA (02.13.2015)
FUTBOLLISTI RREH BRUTALISHT TË FEJUARËN - KLUBI E PËRJASHTON (02.13.2015)
EGJIPT - DHJETËRA TË VRARË NË NDESHJEN E FUTBOLLIT (02.10.2015)
ËNDRRA E MADHE E HALILIT - NBA (02.08.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SERENA WILLIAMS FITON TITULLIN E SAJ TË 6-të NË MELBURN (01.31.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SHARAPOVA E WILLIAMS NË FINALE (01.29.2015)
BOKSIERI SHQIPTAR ROBIN KRASNIQI STËRVITET MBI ZJARR (01.25.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2019  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

 
VOAL
[Shko lart]