VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

MANCINI KONFIRMOI - SHAQIRI TITULLAR

E Djelë, 03.01.2015, 10:22am (GMT1)Futbollisti ynë nga Zhegra e Gjilanit, Xherdan Shaqiri pritët të luajë titullar në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila zhvillohet sot në orën 18:00.

Këtë lajm e bëri të ditur trajneri Roberto Mançini. Tekniku italian pati fjalë të mira për ish-anëtarin e Bazelit dhe Bayern Munchen.

“Xherdan Shaqiri mund të luajë sepse pushoi ndaj Cagliarit. Ai është një futbollist i ri në moshë dhe arrin t’i rikuperojë shpejt energjitë e shpenzuara”, tha Mancini.
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.