E Mërkurë, 09.23.2020, 05:38pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
SONTE FINALJA E LIGËS SË KAMPIONËVE

E Shtunë, 05.24.2014, 02:06pm

PIJA E RE BRAZILIANE - ME RRËNJË TË MARIHUANËS

E Shtunë, 05.24.2014, 02:01pm

FRANCË - PORTUGEZJA HELENA, FEMRA E PARË TRAJNERE E NJË EKIPI MESHKUJSH

E Premte, 05.23.2014, 05:54pm

FORMACIONI I SHBA PËR BOTËRORIN E BRAZILIT

E Premte, 05.23.2014, 05:12pm

JA PLANI I JOAKIM LËVIT PËR KAMPION TË BOTËS

E Premte, 05.23.2014, 02:19pm

FIFA PARALAJMËRON TIFOZËT PËR BILETA TË FALSIFIKUARA

E Premte, 05.23.2014, 09:49am

NBA- NDESHJET FINALE: SAN ANTONIO KRYESON 2-0 NDAJ OKLAHOMA CITY
E Enjte, 05.22.2014, 08:56am

KOSOVA HUMB NDAJ TURQISË ME REZULTAT 1 ME 6

E Enjte, 05.22.2014, 07:57am

BOTËRORI 2014 - RIBERY: NË BRAZIL DO TË JETË KUPA IME E FUNDIT E BOTËS

E Mërkurë, 05.21.2014, 03:57pm

GJERMANI - THOMAS SCHAAF, TRAJNERI I RI I EINTRACH FRANKFURT

E Mërkurë, 05.21.2014, 03:53pm

  » LUIS ENRIQUE - TRAJNER I RI I BARCELONAS
  » HOXHAJ TAKOI LOJTARËT DHE DREJTUESIT E KOMBËTAREVE TË TURQISË DHE KOSOVËS
  » SOT ZHVILLOHET NDESHJA MIQËSORE KOSOVË-TURQI
  » BOTËRORI 2014 - TRAJNERI GJERMAN LOW MBLEDH PËRFAQËSUESEN ME DËMTIME TË SHUMTA
  » TOMAS STRAKOSHA NË SHËNJESTËR - E DO EVERTONI NË PREMIER LEAGUE
  » ALITI - TE KOMBËTARJA PËRFAQËSOJ PRESHEVËN
  » NEJMAR MODEST - MOS MË KRAHASONI MUA ME PELEN
  » PROGNI NDJESË TIFOZËVE - NUK MË LANË TË LUAJA NË POZICIONIN TIM NATYRAL
  » TRAINERI VAN GAAL - HOLLANDA SHKON NË BOTËROR PËR TA FITUAR
  » PELE - PROTESTAT MUND TA DËMTOJNË KUPËN E BOTËS 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]